Fenix 5X Plus opóźnione powiadomienia

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Fenix 5X Plus opóźnione powiadomienia

Postprzez shaft93 » Wt, 26 sty 2021 21:25

Siemanko, nurtuje mnie pewna kwestia związana z połączniem bluetooth. Gdy telefon jest w kieszeni i nagle czuje wibracje to dopiero po 20-30s wyświetla mi się na ekranie zegarka. Powiadomienia, sms czy wiadomości tez przychodzą opóźnione. Usunąłem urządzenie z "conect" i z bluetooth. Uruchomiłem ponownie, sparowałem z bt na nowo. Zrobiłem test i wszystko było ok. W przeciągu kolejnego dnia znowu to samo. Po ok 30s zobaczyłem kto do mnie dzwoni. Jest to trochę frustrujące ponieważ urządzenie tyle kasy kosztuje a nie działa jak powinno. Dodam jeszcze że telefon leży obok ręki i nagle jest powiadomienie że rozłączono z bt po chwili znowu połączono. Po ponownym złapaniu kontaktu zaczyna świrować tzn, wibruje i nie potrafi odtworzyć powiadomienia. W czym może być problem? Jak myślicie? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Wt, 26 sty 2021 23:21 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Korekta tytułu i wydzielenie do odrębnego wątku
shaft93
Nowy
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 06 sty 2021 21:29

Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron