Garmin Forerunner 305 - zablokowany

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

Garmin Forerunner 305 - zablokowany

Postprzez mct » Śr, 20 sie 2008 7:08

Witam szanownych forowiczów!
Mam problem ze swoim Forerunnerem 305. Wczoraj wieczorem zgrywałem z niego dane poprzez standardowy TC, następnie uzupełniałem program treningowy. W czasie wgrywania pojawił się błąd, że niby urządzenie zostało odłączone. Jednak na Garminie pojawił się napis transfer complete, a następnie standardowy napis informujący o ładowaniu. Wyłączyłem TC, poczekałem aż bateria się naładuje i wyłączyłem komputer. Dzisiaj wyciągnąłem Garmina z podstawki i ku mojemu zaskoczeniu nie daje się go włączyć!! Podłączyłem go ponownie pod komputer ale system go nie znajduje. Wygląda na to, że umarł. Miał ktoś coś podobnego, może jakaś kombinacja klawiszy potrafi go włączyć, może jakiś twardy restart??

Dziękuje wszystkim za uwagę, znalazłem rozwiązanie na oficjalnej stronie Garmina. Urządzenie się zablokowało.
Pozdrawiam!
mct
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr, 20 sie 2008 6:59

Re: Garmin Forerunner 305 - problem

Postprzez adamsf2 » Wt, 17 mar 2009 21:33

cześć mam podobny problem znalazłeś rozwiązanie :?: :?:
adamsf2
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 20 sty 2009 20:07

Re: Garmin Forerunner 305 - problem

Postprzez mct » Cz, 19 mar 2009 0:31

Witam przepraszam, że tak późno ale dpiero włączyłem komputer.
Jeśli to ten sam problem oto rozwiązanie:
Włącz ustrojstwo do zasilania i przytrzymaj przycisk MODE i RESET na jakieś 15 sekund, po tym czasie wszystko powinno wrócić do normy.
Pozdrawiam!
mct
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Śr, 20 sie 2008 6:59

Re: Garmin Forerunner 305 - zablokowany

Postprzez rasha » Śr, 02 mar 2016 12:02

Dzisiaj wyciągnąłem Garmina z podstawki i ku mojemu zaskoczeniu nie daje się go włączyć!! Podłączyłem go ponownie pod komputer ale system go nie znajduje.
rasha
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 02 mar 2016 11:48


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości