[Forerunner 305] Kłopot z włączeniem...

O seriach Forerunner, Edge, Approach i Swim, oprogramowaniu Garmin Training Center i SportTracks, serwisie Garmin Connect, a także o innych rozwiązaniach dla biegaczy, cyklistów, narciarzy, wioślarzy oraz uprawiających inne dyscypliny sportowe w których przydatny może być GPS.

Moderator: Azzie

[Forerunner 305] Kłopot z włączeniem...

Postprzez Blaziu » Pn, 27 lip 2009 22:08

Witam!
Jestem posiadaczem Garmina 305,używam go już ponad rok i dzisiaj pojawił się problem,wczoraj wieczorem zostawiłem go podłączonego do komputera żeby się naładował,uruchomiłem CWK(czasowy wyłącznik komputera) i poszedłem spać,rano odpaliłem komputer, ubrałem sie i poszedłem na trening ściągając Garmina ze stacji dokującej.Chciałem go włączyć ale sie nie udało,działał tylko 3-5sek i sie wyłączał,czyli tak jak po wyładowaniu.Wróciłem po treningu i podłaczyłem do ładowania ponownie,zaczeło łądować,program Garmina zainstalowany na komputerze uruchomił się i tak go zostawiłem.Jak dobrze pamiętam w czasie ładowania raz zresetowałem komputer z 305 w stacji dokującej.Teraz,czyli po kilku godzinach chciałem włączyc pulsometr i ani drgnie...Myslałem że znowu się rozładował przez zbyt dlugie trzymanie go na stacji dokującej,ale po zamontowaniu zegarka ponownie na stacji nie łączy się z komputerem.

Wiecie gdzie może być problem?

Próbowałem też naładować pulsometr przez zwykłą ładowarke i też cisza.

Będe Bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Blaziu
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz, 06 mar 2008 11:49
Lokalizacja: Opole

Re: [Forerunner 305] Kłopot z włączeniem...

Postprzez PouchX » Pn, 03 sie 2009 22:48

Blaziu napisał(a):Jak dobrze pamiętam w czasie ładowania raz zresetowałem komputer z 305 w stacji dokującej.

I to był wielki błąd !!!

F305 da się teraz włączyć w ogóle?
Avatar użytkownika
PouchX
Radny
 
Posty: 4537
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 8:22
Lokalizacja: Poznań

Re: [Forerunner 305] Kłopot z włączeniem...

Postprzez Blaziu » Wt, 04 sie 2009 8:11

Tak udało się,zadzwoniłem na serwis garmina i 2 kombinacjami przycisków próbowałem włączyć,niestety podczas rozmowy nie potrafiłem tego zrobić,ale chwilke jeszcze pokombinowałem i się udało :)

305-tka działa jak wcześniej :)

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie!
Blaziu
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz, 06 mar 2008 11:49
Lokalizacja: Opole

Re: [Forerunner 305] Kłopot z włączeniem...

Postprzez Jayes » Śr, 02 wrz 2009 12:41

Blaziu napisał(a):Tak udało się,zadzwoniłem na serwis garmina i 2 kombinacjami przycisków próbowałem włączyć,niestety podczas rozmowy nie potrafiłem tego zrobić,ale chwilke jeszcze pokombinowałem i się udało :)

Kolego, jakie to byly przyciski, bo mam dokladnie ten sam problem. Prosze o szybka odpowiedz, bo nie wiem, co mam robic? ;-)
Jayes
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 02 wrz 2009 12:31

Re: [Forerunner 305] Kłopot z włączeniem...

Postprzez Blaziu » Śr, 02 wrz 2009 15:24

KOmbinacje przycisków "reset" i "mode","reset" i włącznik"

Musisz pokombinowac bo mi za pierwszymr azem nie wyszło,spróbuj poprzyciskac razem albo na zmiane najpierw jeden później drugi i przytrzymać.

Pozdrawiam!
Blaziu
Nowy
 
Posty: 8
Dołączył(a): Cz, 06 mar 2008 11:49
Lokalizacja: Opole


Powrót do Na sportowo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości