Który Fenix 6 wybrać?

Radzimy jaki model Garmina wybrać i dlaczego. Gdzie warto kupować. O sprawdzonych sprzedawcach, lokalnych promocjach, cłach na granicy, różnicach pomiędzy odbiornikami amerykańskimi i europejskimi, dokupywaniu polskich instrukcji, oraz o wszystkim co związane z zakupem odbiorników w Polsce czy za granicą.

Który Fenix 6 wybrać?

Postprzez bizkit777 » Pn, 09 lis 2020 10:09

Witam,
Po 4 latach z Fenixem 3 pora go wymienić na nowszy model. Zawęziłem poszukiwania do wersji Fenix 6x gdyż fenix 6 pro jakiś taki mały mi się wydaje. Przymierzałem oba w sklepie stacjonarnym i jednak racja jest w powiedzeniu że większy lepszy.

Ok. To teraz który wybrać?
1. 6x pro czarny z czarnym paskiem
2. 6x sapphire carbon gray z powłoką dlc
3. 6x sapphire czarny z powłoką dlc

Różnica między najtańszym a najdroższym to 900 zł i zastanawiam się czy warto dopłacać.

Teraz w moim F3 mam sapphire i jestem bardzo zadowolony. Po 4 latach nie ma nawet ryski na szkle a zegarka nie ściągam z ręki ( jedynie do kąpieli zdejmuje).

Kolejna rzecz nad którą sie zastanawiam to ta powłoka dlc, czy ona rzeczywiście chroni bardziej przed zarysowaniami? A jak już chroni to czy na szarej wersji ryki będą mniej widoczne niż na czarnej powłoce dlc?

Ktoś miał któryś z tych zegarków i mógłby sie wypowiedzieć?
bizkit777
Newbie

Powrót do Jaki Garmin? Gdzie? Jak?