DriveSmart 51 LMT-S vs DriveSmart 55 & Live Traffic

Radzimy jaki model Garmina wybrać i dlaczego. Gdzie warto kupować. O sprawdzonych sprzedawcach, lokalnych promocjach, cłach na granicy, różnicach pomiędzy odbiornikami amerykańskimi i europejskimi, dokupywaniu polskich instrukcji, oraz o wszystkim co związane z zakupem odbiorników w Polsce czy za granicą.

DriveSmart 51 LMT-S vs DriveSmart 55 & Live Traffic

Postprzez bystry1975 » Cz, 02 maja 2019 23:42

Witam wszystkich
Jak w tytule czy ktoś może podpowiedzieć o jakichś szczególnych różnicach między obiema nawigacjami ? Osobiście wybrałbym DriveSmart 55 & Live Traffic z powodu braku ramek w obudowie i większym wyświetlaczu przy tych samych rozmiarach urządzenia.Są zapewne parametry istotniejsze ,które przesądzają o wyborze a o których nie mam pojęcia jako laik.Nawigację używam kilka,kilkanaście razy w miesiącu i średnio 5 razy w roku jeżdżę za granicę.Jest to stare MIO i czas nadszedł na zmianę tym bardziej jak patrzę na pomocne rzeczy jakie oferuje GARMIN w swoich produktach.Bardzo mi się spodobało pokazywanie zjazdów oraz skrzyżowań.Chciałem też zapytać czy jest sens aby nawigacja miała DAB bo DriveSmart 51 LMT-S jest też w takiej wersji , ale w praktyce nie wiem jak to jest przydatne i czy jest sens dopłacać.

Pozdrawiam forumowiczów
bystry1975
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 02 maja 2019 22:43

Re: DriveSmart 51 LMT-S vs DriveSmart 55 & Live Traffic

Postprzez Zachu » N, 05 maja 2019 18:46

W zasadzie niczym się nie różnią. Ramki zależą od wielkości ekranu.
https://buy.garmin.com/en-US/US/p/55207 ... 0-02#specs
https://buy.garmin.com/en-US/US/p/666927#specs
Nowszy ma cieniowanie i budynki 3D. DAB jest dobry w Niemczech i tak lepiej używać apki.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: DriveSmart 51 LMT-S vs DriveSmart 55 & Live Traffic

Postprzez bystry1975 » Pn, 06 maja 2019 17:20

Dzięki za konkretną podpowiedź.Wybór Pada więc na DriveSmart 55 & Live Traffic.Po zakupie i przetestowaniu postaram się umieścić swoje spostrzeżenia.
bystry1975
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 02 maja 2019 22:43


Powrót do Jaki Garmin? Gdzie? Jak?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości