edge800 naprawa/serwis podzespołów

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

edge800 naprawa/serwis podzespołów

Postprzez scaraab » Pt, 24 lut 2017 13:58

Witajcie. Mam do przejrzenia swojego garmina. Działa ale: wtyczka usb nieco koroduje widać tlenek miedzi na stykach, oprócz tego windows zgłasza uszkodzenie pamięci wewnętrznej i nie przenosi aktywności automatycznie na connect ani za pomocą aplikacji na win ani po zalogowaniu bezpośrednio. Muszę to robić ręcznie. No i przydała by się regeneracja panelu dotykowego: jest już porysowana i pod pewnym kątem oświetlenia niewiele widać. Obawiam się kosztów serwisu ASO garmin a rzeczy te może zrobić serwis komórkowy jak sądzę. Czy macie (interesuje mnie Kraków ale "dla potomności" można pisać o innych miastach) jakiś już wypróbowany punkt który ogarnia sprawy napraw navi? Użyłem szukajki i znalazłem Usera który pomaga i naprawia ale wysyłka mnie trochę odstrasza. Wolałbym osobiście... :) Znacie takie miejsca?
scaraab

Re: edge800 naprawa/serwis podzespołów

Postprzez scaraab » Pn, 06 sie 2018 16:20

Dzień Dobry
Podbijam swoje pytanie z przed ponad roku. Chodzi mi przedewszystkim o wymianę mini-usb: coraz ciężej o kontakt z kompem connectem i ładowania. Korozja styków. Czy ktoś wymieniał to usb? Kto to mu robił? Gdzie mógłbym popytać? Proszę pomóżcie bo wymiana USB wydaje się błacha i nie chcę wydawać 1700zł na porównywalne urządzenie jeśli moja 800 działa bez zarzutu, pomijając oczywiście złącze.
scaraab

Re: edge800 naprawa/serwis podzespołów

Postprzez Zachu » So, 18 sie 2018 9:01

Odradzał bym "serwisy" telefonów. Dawno bym zapytał Garmina.
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Powrót do Hardware i firmware