Garmi Forerunner 610 - element ładowania

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

Garmi Forerunner 610 - element ładowania

Postprzez marcin.dresnok » N, 20 sie 2017 11:15

witam posiadam Garmin forerunner 610, zakupiony allegro - mówię jak i co, ponieważ dręczą mnie problem z kablem ładującym mój zegarek, ładuje jakoś po dociśnięciu, choć system na pozór rewelacyjny, w praktyce jest słabo, czy ten problem dotyczy tej wersji Garmin, czy coś z ładowarką bądź stykami odpowiedzialnymi za połączenie z ładowaniem..
mam drugi problem, przy 60% baterii zacząłem doładowanie z racji dłuższej trasy przede mną, jednak zegarek zamiast ładować, rozładował baterię do reszty, właśnie próbuję od nowa, jest 2%, czy ten efekt jest w założeniu producenta
marcin.dresnok
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 30 cze 2017 22:20

Re: Garmi Forerunner 610 - element ładowania

Postprzez marcin.dresnok » Pn, 04 wrz 2017 14:39

jestem już po kilku przejściach z tą wersją zegarka garmin, do tej pory nie było strachu.
garmin ładuje baterie do 100%, był tylko jedyny przypadek, gdzie przy podłączeniu rozładował baterię posiadającą jeszcze 33% mocy!
moje pytania, odnośnie waszych spostrzeżeń (na stronie całkiem ogólnie opisują się blogerzy w kwestii funkcjonalności), co do ustawienia odpowiednich interwałów w porównaniu z aplikacją na tel. run-log (jeśli ktoś zna), to tam jest słabo z wyborami, ale pewne interwały są i można je z góry stosować, w tej wersji garmnin strona interwałów jest całkowicie okrojona, do wyboru nie ma nawet w czym wybierać (jest jedna opcja, mało!), od razu przyszło mi na myśl załadowanie z pomocą garmin-connect, przykładów ćwiczeń, tu takie pytanie czy istnieje coś takiego?

i takie pytanie zaczęło mi strasznie mulić przy odczytywaniu gps, trwa to do kilku min. wiem, że pewien czas to podstawa, ale pytanie jest takie czy kilka min. to sporo i nie ma się czym przejmować, czy reset jakoś wskóra w tym temacie, może aktualizować?
marcin.dresnok
Nowy
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 30 cze 2017 22:20


Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości