vivoactive 3 ładowanie

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

vivoactive 3 ładowanie

Postprzez fpawel » Pn, 28 sty 2019 19:36

Witam forumowiczów,
mam pytanie dotyczące ładowania garmina, nabyłem go tydzień temu, naładowałem do 100% (tak pokazywał wyświetlacz), po ponownym uruchomieniu (po kilku minutach od naładowania) stan baterii był już 62%, te 62% wykorzystałem na zapoznanie się z urządzeniem parę treningów, konfigurację - 5 dni bez problemu działał, w niedzielę ponownie go naładowałem do 100% i wyłączyłem na noc, dzisiaj (poniedziałek) włączam go na trening - stan baterii 62%, dziwne to trochę, ładuję go ok. 2 godziny, z tego co znalazłem na forach angielskojęzycznych to przeciętny czas jego ładowania, w instrukcji nic nie było, aby za pierwszym razem ładować go jakoś dłużej, czy może ktoś miał podobne doświadczenia?
Dziękuję z góry i pozdrawiam
P.
Edit: zrobiłem eksperyment, zostawiłem go włączonego na noc (z wyłączoną funkcją pomiaru tętna), zeszło 3% baterii, czyli wygląda na to ze lepiej go nie wyłączać? pierwszy raz spotykam się z takim ubytkiem baterii przy wyłączonym urządzeniu.
fpawel
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 28 sty 2019 19:24

Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości