vívomove HR - nie uruchamia się

O elektronice i wewnętrznym oprogramowaniu naszych Garminów. Chipsety, anteny zewnętrzne, baterie, karty pamięci, naprawy. Także o nieoficjalnych firmware, przeróbkach sprzętowych i innych rodzajach tuningu.

Moderator: PouchX

vívomove HR - nie uruchamia się

Postprzez jaross » N, 29 mar 2020 15:08

Witam
Otóż wgrałem plik jezykowy przeznaczony do vivoactive na zegarek vivomove hr i zegarek przeszedl w dziwny stan nie reaguje na nic zawiesil sie , jest szansa by go uratowac?
jaross
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 29 mar 2020 14:59

Re: PROBLEM - ODZYSKANIE VIVOMOVE HR

Postprzez jaross » N, 29 mar 2020 15:49

Zegarek sie co chwila restartuje ale nie widac menu tylko ikonka jak w trakcie ładowania zegarka ..... komputer i telefon nie widzą tego urzadzenia dajcie znac jesli ktos wiue co zrobic, jest sznasa aby go naprawic czy juz nie ?
jaross
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 29 mar 2020 14:59

Re: PROBLEM - ODZYSKANIE VIVOMOVE HR

Postprzez Zachu » Pn, 30 mar 2020 7:36

Napisz jeszcze o tym pięć razy bo nie widać. Wiesz po co stosuje się wielki litery?
Wrzucasz plik z innego urządzenia i jeszcze zdziwiony.
Może jest jakiś reset urządzenia. Musisz wprawdzić urządzenie w pre boot mode i wgrać soft ratunkowy ale to powinieneś wiedzieć po przeczytaniu podklejonych tematów w stosownym dziale.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROBLEM - ODZYSKANIE VIVOMOVE HR

Postprzez jaross » Pn, 30 mar 2020 9:47

Ale aby wprowadzić urządzenie w ten tryb potrzebne są przyciski w tym modelu ich nie ma hmm.... Próbowałem go naładować do pełna i nic rozładowałem też i też nic zastanawiam się czy może są jakieś sposoby, nawet jak ooddal bym do naprawy to czy ktoś sobie z nim poradzi....



Żeby był jakiś sposób aby zalapal USB i był dostęp do pamięci masowej.
jaross
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 29 mar 2020 14:59

Re: PROBLEM - ODZYSKANIE VIVOMOVE HR

Postprzez Zachu » Wt, 31 mar 2020 16:41

Wystarczy że ma ekran dotykowy. W Nuvi/Drive to wystarczy. Masz jeszcze wsparcie producenta ale to chyba za banalne rozwiązanie.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: vívomove HR - nie uruchamia się

Postprzez jaross » Wt, 31 mar 2020 18:37

Hej już rozwiązany temat.
Rozladowalem zegarek do momentu wygaszenia wyświetlacza lecz dalej nic, dziś dostałem odpowiedź od supportu i prosili mnie abym wysłał im filmik na którym jest zegarek. Podłączyłem zegarek do ładowarki i zatrybil z menu telefonu zmieniłem język na angielski i działa. Widocznie zegarek musiał się rozładować do końca. Dzięki za chęć pomocy :)
jaross
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): N, 29 mar 2020 14:59


Powrót do Hardware i firmware

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

cron