7ways -UMP dla:Android, WnCE/WinM/WinPhone, Linux,Win32, iOS

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez sdsyc » So, 06 wrz 2014 6:54

+ szybkość wyznaczania trasy
- mapy 7w dla tego samego obszaru zajmują > 2x więcej miejsca niż img czy obf
Auto: Android Auto + OsmAnd+ + UMP, mapy.cz + OSM, Google Maps
Nagarstek: Fenix 5 Plus Sapphire + TopoActive Europe + OSM Freizeikarte + UMP
W telefonach: Locus / Brouter, OsmAnd+ + OSM + UMP, mapy.cz
sdsyc
Radny
 
Posty: 3362
Dołączył(a): Śr, 27 lut 2008 9:03

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez Bas » So, 06 wrz 2014 22:21

A) Nawigacja:
- ładnie prowadzi, szybka rekalkulacja
- odległość do manewru: jeśli jest 1001 metrow, to jest napis 1km, a jeśli jest 1999 metrow, to... też jest 1km. Może lepiej gdyby ostatnie 2-3km były podawane z dokładnością do jednego miejsca po przecinku? Wtedy byloby 1,9km => 1,2 km..., itd.
- co z fotoradarami dla Polski? Są? W mapie OsmAnd są wbudowane, ale czy tutaj też? OsmAnd ostrzega w Warszawie (tam widzialem to kilka razy), ale nie wiem czy gdzieś w Polsce też(?). Tyle, że widać punkt na ekranie na mapie OsmAnd ;)

B) Jak można włączyć "na stałe" wybrane kategorie POI, np. widzieć tylko parkingi i stacje benzynowe? Zapisać taki filtr i korzystać w razie potrzeby... Można? Pytam, bo w OsmAnd działa to bardzo ładnie i jest przydatne.

C) Jak szybko zmienić tryb dzień/noc bez biegania po menu glownym? W nocy czesto nie jezdze, wiec ustawiam aplikację na tryb "dzien", bo i po zachodzie slonca, w domu, wygodnie jest skorzystac w takim trybie z aplikacji. Czasami jednak trzeba w nocy gdzies wyskoczyc (wlasnie wrocilem) i wtedy.. jak szybko przelaczyc tryb?

D) Kategorie wlasnych punktow:
- mozna dodac punkt do kategorii, ale czy nasze punkty zgrupowane sa w kategoriach (w stylu: widze tylko kategorie i po kliknieciu danej grupy rozwijana jest lista punktow z tej kategorii)? Na razie widze wszystkie punkty jeden pod drugim, ale moze to kwestia jakiegos ustawienia?
- kategorie mimo polskiego interfejsu sa po rosyjsku - po kliknieciu ikony w opisie jest tekst po rosyjsku. Czy to jest do uzupelnienia, czy coś trzeba ustawić?

E) Obracanie ekranu:
- jak szybko przełączyć: północ na górze/ wg kompasu/ wg kierunku jazdy? Szybko przełączyć, czyli na chwilę, dla orientacji i wrócić do domyślnego trybu.

F) Wielkość map: nasza UMP na szczęście nie jest aż tak obszerna jak domyślna mapa dla Polski - 1.3 GB (w opisach map do pobrania jest Gb?). To faktycznie bardzo dużo, ale jeśli to dzięki temu aplikacja jest tak sprawna...

G) Może nie często, ale przydatna jest opcja nakładki - mapy, którą możemy wyświetlić na mapie domyślnej jako "częściowo przezroczystą" i w dodatku w każdej chwili tę przezroczystość zmienić. Mapę-nakładkę obsługuje Locus, OsmAnd. 7ways?

Na wszelki wypadek: przeglądam EN_7Ways_UserGuide.pdf, ale może nie zauważyłem odpowiedzi na te pytania, bo instrukcja jest bardzo obszerna (to oczywiście świetnie).
Android: OsmAnd... + UMP-pcPL
Avatar użytkownika
Bas
Garniak
 
Posty: 1501
Dołączył(a): Pt, 31 sie 2007 17:11
Lokalizacja: Łódź

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez wojtek » N, 07 wrz 2014 10:59

Bas napisał(a):A) - odległość do manewru: jeśli jest 1001 metrow, to jest napis 1km, a jeśli jest 1999 metrow, to... też jest 1km. Może lepiej gdyby ostatnie 2-3km były podawane z dokładnością do jednego miejsca po przecinku? Wtedy byloby 1,9km => 1,2 km..., itd.

Nie wiem co napisać. Ja mam tak:
https://drive.google.com/file/d/0B4qXWy ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B4qXWy ... sp=sharing

- co z fotoradarami dla Polski? Są? W mapie OsmAnd są wbudowane, ale czy tutaj też? OsmAnd ostrzega w Warszawie (tam widzialem to kilka razy), ale nie wiem czy gdzieś w Polsce też(?). Tyle, że widać punkt na ekranie na mapie OsmAnd ;)

Do tej pory nie publikowaliśmy. Jest w TODO na ten miesiąc. Łyka format iGo ale aby nie tylko pokazywał ale też ostrzegał trzeba trochę zmienić plik dźwiękowy.

B) Jak można włączyć "na stałe" wybrane kategorie POI, np. widzieć tylko parkingi i stacje benzynowe? Zapisać taki filtr i korzystać w razie potrzeby... Można? Pytam, bo w OsmAnd działa to bardzo ładnie i jest przydatne.

Nie widziałem takiej możliwości i na 99% nie ma. Możesz jedynie włączyć lub wyłączyć pokazywanie wszystkich POI, dwa kliknięcia na ekranie.

C) Jak szybko zmienić tryb dzień/noc bez biegania po menu glownym?

W znanych mi skórkach nie da się. Skórki pozwalają nie tylko zmienić wygląd ale też dodawać przyciski. Ze swej strony nie planuję zajmowania się skórkami w kontekście innym niż kolory mapy więc pozostaje zrobić samemu/znaleźć taką, która to ma.

D) Kategorie wlasnych punktow:
- mozna dodac punkt do kategorii, ale czy nasze punkty zgrupowane sa w kategoriach (w stylu: widze tylko kategorie i po kliknieciu danej grupy rozwijana jest lista punktow z tej kategorii)? Na razie widze wszystkie punkty jeden pod drugim, ale moze to kwestia jakiegos ustawienia?

nie pomgę na ten moment. Zupełnie nie używam tej funkcjonalności. Musiałbym się wgryźć ;)

- kategorie mimo polskiego interfejsu sa po rosyjsku - po kliknieciu ikony w opisie jest tekst po rosyjsku. Czy to jest do uzupelnienia, czy coś trzeba ustawić?

Racja, nie jest to przetłumaczone :/ Dorobię choć z góry zastrzegam, że nie w tym tygodniu.

E) Obracanie ekranu:
- jak szybko przełączyć: północ na górze/ wg kompasu/ wg kierunku jazdy? Szybko przełączyć, czyli na chwilę, dla orientacji i wrócić do domyślnego trybu.

Tak samo jak z włączniem/wyłączaniem trybu dzień/noc. Ktoś dorobi w skórce to będzie.

F) Wielkość map: nasza UMP na szczęście nie jest aż tak obszerna jak domyślna mapa dla Polski - 1.3 GB (w opisach map do pobrania jest Gb?). To faktycznie bardzo dużo, ale jeśli to dzięki temu aplikacja jest tak sprawna...

Zgadza się dużo. Potrzebujesz nawet więcej bo w momencie aktualizacji z wnętrza aplikacji masz jednej chwili użyte ponad dwa razy więcej do momentu skasowania starego pliku i ściągniętego zipa.

G) Może nie często, ale przydatna jest opcja nakładki - mapy, którą możemy wyświetlić na mapie domyślnej jako "częściowo przezroczystą" i w dodatku w każdej chwili tę przezroczystość zmienić. Mapę-nakładkę obsługuje Locus, OsmAnd. 7ways?

Nie. Tylko jedna mapa aktywna. To spora wada z wielu powodów

Co do skórek i zwieszek aplikacji.
7ways niestety zmieniając wersje apki często zmienia strukturę skórek. Skórki dla starszych wersji nie muszą poprawnie dzialać z nową wersją aplikacji. Ta wskazana u mnie też powodowała freezy apki. Z założenia uzywam domyślnej NITRO choć wygląd może się nie podobać.
Tak jak pisałem, z osób zaangażowanych w UMPa na 7ways'a raczej nikt skórek robić nie planuje. Jedna z osób coś kombinowała z ikonkami, ktoś inny z kolorami mapy. Z interfejsem jako takim nikt.
nuvi 215W, SP 2720
wojtek
Moderator
 
Posty: 1351
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 23:13
Lokalizacja: Poznań

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez Bas » N, 07 wrz 2014 12:05

wojtek napisał(a):Nie wiem co napisać. Ja mam tak

Czyli zaleznie od skorki... chyba.

Możesz jedynie włączyć lub wyłączyć pokazywanie wszystkich POI, dwa kliknięcia na ekranie.

Mam tu widze taka skorke na ekranie, z filizanka na pasku (na gorze ekranu). Dotkniecie filizanki wlacza/wylacza POI. Czyli... skorka.

tryb dzień/noc bez biegania po menu glownym?
Obracanie ekranu - Ktoś dorobi w skórce to będzie.


wojtek napisał(a):W znanych mi skórkach nie da się.
Skórki pozwalają nie tylko zmienić wygląd ale też dodawać przyciski.
...nie planuję zajmowania się skórkami w kontekście innym niż...


- - - - - - - - - - - -
Czyli... skórka, skórka i jeszcze raz skórka.
A może jednak zrobić to inaczej?
Na dzień dzisiejszy jest tak, że jak już jest jakiś ciekawy program, to ewentualne usprawnienia realizowane są przez skórki. Ma to swoje wady i zalety, ale przede wszystkim widzę to "od strony aplikacji" jako wadę. Zrobiłem kilka "skórek" do TB, modyfikowałem "plik typ" dla mapy w OsmAnd, po drodze bawiłem sie też w modyfikację skórki aplikacji "drogowej", której nazwy już nawet nie pamiętam, więc... na pewno można, ale czy to jest droga do celu? Ile osób potrafi? chce? ma czas? żeby robić własne skórki? Dodatkowo jest problem z dokumentacją (nie ma dokumentacji) plus czas na testowanie własnego rozwiązania. Rozumiem, że komuś przeszkadza kolor napisu/czcionka/wielkosc czy rozmiar ikonki, ALE przecież większość spraw realizowanych w skórkach to opcje typu pokaż/ukryj.
Może to jest wlasciwa droga?

Podoba mi sie OsmAnd i Locus, bo szeroko pojęta skórka zrealizowana jest wlasnie przez wlaczenie/wylaczenie/okreslenie danej opcji. Wtedy grono uzytkownikow, ktorzy moga dostosowac aplikacje do wlasnych potrzeb, rosnie znaczaco. Rozumiem, ze wszystkich zmian zrobic sie w ten sposob nie da, ale widzialbym wieksze korzysci przez dolaczenie wlaczanych opcji czy to w menu "pod ekranem", czy w ustawieniach aplikacji.
Szkoda 7ways, zeby zniechecalo mala iloscia opcji ulatwiajacych zycie, skoro tak dobrze (ba, świetnie !!) radzi sobie w nawigacji.

OsmAnd ma to rozwiazane w 4 miejscach:
- menu aplikacji oczywiscie
- ekran: na pasku górnym
- ekran: panel lewy
- ekran: panel prawy

Locus ma konfigurowalne paski z boków ekranu, które w dodatkowu mozna chować. W ogóle bogactwo ustawien w Locusie przyprawia o zawrot glowy, ale przeciez jesli ktos nie chce tych opcji uzywac, to nie musi, a kto chcialby COS zmienic - moze to zrobic jak tylko mu sie podoba i to jest piękne.

Moze warto rozbudowac 7ways wlasnie pod tym katem?
Na pewno nikt nie oczekuje 1000 opcji na start, ale jesli jest podstawa, to kolejne opcje mozna z czasem dolaczac...
Nie przymierzam sie na razie do robienia skorek - moze jednak w kolejnej wersji aplikacji bedzie rozbudowywana linia opcji?

>> kategorie mimo polskiego interfejsu sa po rosyjsku
Racja, nie jest to przetłumaczone :/ Dorobię choć z góry zastrzegam, że nie w tym tygodniu.


A moze w czyms pomoc? Pewnie, ze nie z dnia na dzien, ale zawsze cos mozna dac od siebie ;)
7ways podoba mi sie i warto go rozwijac.

Dzieki za szybką odpowiedz :)
Android: OsmAnd... + UMP-pcPL
Avatar użytkownika
Bas
Garniak
 
Posty: 1501
Dołączył(a): Pt, 31 sie 2007 17:11
Lokalizacja: Łódź

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez GPS Maniak » N, 07 wrz 2014 18:17

Odnoszę wrażenie, że dyskusja wymyka się trochę z topika. :? Aplikacja aplikacją, a mapa mapą. O ile dobrze jarzę, Wojtek + ekipa UMP zajmują się mapą i tego dotyczy wątek, a nie tego w czym OsmAnd czy Locus - jako aplikacje - są lepsze od "7 dróg".
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez wojtek » N, 07 wrz 2014 18:34

Jak najbardziej mapą.
Tak na boku zrobiliśmy częściowe tłumaczenie, przygotowaliśmy prawie radary, korektę skórki, uruchomiliśmy własny serwer do automatycznego update'u naszych paczek. W tym miesiącu wszystkie zrobione paczki uzyskają funkcjonalność aktualizacji z poziomu aplikacji.

Pewne z oczekiwań Bas'a można osiągnąć modyfikując interfejs. Da się to zrobić bez proszenia autorów programu tworząc odpowiednie skórki. Sporo pracy i u nas raczej czerwona latarnia na liście zadań.
Na tę chwilę priorytetem poza mapą jest paczka radarów oczywiście z automatyczną aktualizacją.
nuvi 215W, SP 2720
wojtek
Moderator
 
Posty: 1351
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 23:13
Lokalizacja: Poznań

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez wasyl » Pn, 08 wrz 2014 8:55

Dla mnie 7ways lepiej działa niz OsmAnd który gubił tracka itp. Nie wyświetlał fotoradarow
Przydałoby sie wyszukiwanie numerów
wasyl
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): Pt, 28 wrz 2012 8:07

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez GPS Maniak » Wt, 09 wrz 2014 11:59

@Wojtek, czy pod względem struktury mapy - dokładniej chodzi mi o podział mapy na levele - 7ways przypomina Garmina? Chodzi mi o to, czy to autorzy mapy decydują które drogi widać przy konkretnym zoomie, czy też wynika to z właściwości softu? A może to kwestia skórki?

Oczywiście mam świadomość, że to soft nawigacyjny do samochodu, a nie mapnik do przeglądania mapy. Nie wykluczone jednak, że z softu chcieliby korzystać rowerzyści, którzy czasami lubią przejrzeć mapę, a tu - przynajmniej na moim tablecie (8` 190 dpi) - nie wygląda to ciekawie.

Na zagadnienie zwróciłem uwagę w Bieszadach, gdzie w zasadzie w większości przypadków widać prawie pusty ekran, pomimo że są tam drogi - także na mapie. To jednak specyficzny teren, więc zagadnienie zilustruję w bardziej cywilizowanym regionie, znanym Tobie z autopsji:

2014_09_09_12.21.18.png

Zoom 2 km. Wydaje się, że przy takiej perspektywie powinna być widoczna zarówno Greiserówka jak też układ ulic w Trzabawiu. Wymienione drogi pojawiają się dopiero przy zoom=700m.

2014_09_09_12.21.52.png

Wydaje się jednak że przy takim zoomie - przynajmniej na moim sprzęcie i przynajmniej z punktu widzenia turysty - powinny być już widoczne wszystkie drogi, w tym ta łącząca Trzebaw z Jeziorami, a te pojawiają się dopiero przy 200m.

2014_09_09_12.22.18.png

Jak dla mnie - za późno. Da się coś z tym zrobić? Może coś przeoczyłem w samej aplikacji? Może - tak jak w Garminie - można stosunkowo łatwo zwiększyć "szczegółowość"?

Na koniec jeszcze raz podkreślę, że te drobne niedogodności nie mają wpływu na jakość korzystania z aplikacji i z UMPa w nawigacji samochodowej. Moje malkontenctwo wynika raczej z tego, że wrzuciłem to na tablet i podszedłem do całości w sposób ściśle wzrokowy - "mapnikowy" :-)
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez wojtek » Wt, 09 wrz 2014 15:32

czy pod względem struktury mapy - dokładniej chodzi mi o podział mapy na levele - 7ways przypomina Garmina?
W sumie tak.
Kompilowany jest z mapsetu Navitel więc jak wiesz pod względem level'i jest nawet ciut lepiej.
Niestety aplikacja nie ma przełącznika szczegółowości i można to na ten moment robić jedynie na etapie przygotowania danych do kompilacji.
Były jakieś rozmowy na ten temat ale ponieważ jak wiesz dla mnie mapa ma być na ekranie prosta, czytelna, bez POIów i innych takich to nie wczytywałem się w argumenty ;)

Teraz mnie nie będzie do soboty więc się temu nie przyjrzę ale po powrocie jak najbardziej.
Wywołany do tablicy Trzebaw też obejrzę ale u nas pewne zanikanie lokalnych alejek utwardzonych wynika z przyjętych w UMPie reguł widoczności: 0xa, 0x7 mają EL=0, 0x6 EL=1, 0x5 EL=2 itd.
Same levele w mapie którą karmimy 7waysa są inne niż dla garmina.
Gdyby rozróżnić 0xa oraz 0x7 to trzeba by na etapie przygotowania danych zmienić im EL stosownie do typów.

Nie mówię, że nie ale przy założeniu grupy docelowej -> nawigacje samochodowe, smartfony trzeba zobaczyć jak to wyjdzie na ekranach 4-5 cali.

BTW Wystąpił mały problem z aktualizacją mapy z wnętrza aplikacji. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn mapka się aktualizuje (prawidłowo zresztą) i .... woła o kolejną aktualizację :/

Jak na złość w obecnej wersji zmienione zostały 2 elementy i nie wiem który ponosi winę :twisted:
Nowa mapa będzie gotowa dziś wieczorem a na serwer UMPa zapewne jutro ok. południa trafi.
Może problem ustąpi :roll:
nuvi 215W, SP 2720
wojtek
Moderator
 
Posty: 1351
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 23:13
Lokalizacja: Poznań

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez meridian » Cz, 11 wrz 2014 17:42

wojtek napisał(a):[nawigacje samochodowe, smartfony trzeba zobaczyć jak to wyjdzie na ekranach 4-5 cali.

Przy zoom-ie 700m w moim telefonie ( 5,3″ 285 ppi ) mapa może wyglądać tak na złączonych obrazkach ( zależnie od ustawień w aplikacji).
Podwyższenie wyświetlania większej szczegółowości nie wpłynęło by na utratę czytelność mapy.

1.jpg


2.jpg


3.jpg
Oregon 650 T
meridian
Garniak
 
Posty: 2173
Dołączył(a): Śr, 10 paź 2012 17:25

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez wasyl » Pt, 12 wrz 2014 12:23

wojtek napisał(a):BTW Wystąpił mały problem z aktualizacją mapy z wnętrza aplikacji. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn mapka się aktualizuje (prawidłowo zresztą) i .... woła o kolejną aktualizację :/


W Larku mam ten sam problem
Ostatnio edytowano Pt, 12 wrz 2014 12:52 przez sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawa cytowania
wasyl
Początkujący
 
Posty: 50
Dołączył(a): Pt, 28 wrz 2012 8:07

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez Bas » N, 14 wrz 2014 18:32

Zalaczam zrzuty z widoku mapy w innych skalach.
Niby mamy mape przed oczami, ale... NIC nie widac. Zadnych nazw miejscowosci...

Czasami przy niektorych miejscowosciach sa nazwy, a przy innych nie. Sa tez ekrany jak ponizej. W nieznanym terenie to jednak zbyt malo.

W dodatku mapa (jeszcze przed wskazaniem celu, np. zaraz po starcie aplikacji) nie zawsze ustawia sie "polnoc na gorze". Kto wtedy zgadnie gdzie na mapie jest polnoc i co tak wlasciwie widac na mapie; jak ja zorientowac?

detale.png
Android: OsmAnd... + UMP-pcPL
Avatar użytkownika
Bas
Garniak
 
Posty: 1501
Dołączył(a): Pt, 31 sie 2007 17:11
Lokalizacja: Łódź

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez meridian » N, 14 wrz 2014 18:54

Wolbrom,Tarnów, Rzeszów :D fakt można stracić orientację :wink: .
Oregon 650 T
meridian
Garniak
 
Posty: 2173
Dołączył(a): Śr, 10 paź 2012 17:25

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez Bas » N, 14 wrz 2014 21:28

Tu nawet nie chodzi o te konkretne miejscowosci ;)
Przesuwam mape po ekranie i nic nie wyglada znajomo. Uklad drog jakis dziwny, czy co? O co chodzi? A, wreszcie widac kawalek A1, ale widze ze prowadzi niemal poziomo. Poziomo??
...
To przypomina dowcip z programu lata temu: mezczyzna chodzil po Warszawie z szablonami do wykrojow na ubrania (z gazety "dla kobiet"; linie ciagle, przerywane, wykropkowane, w roznych kolorach) i prosil o wskazanie drogi mowiac, ze to "computer map". Najlepsze jest to, ze ludzie taka "mape" orientowali wyszukujac wsrod tych linii charakterystyczne uklady ulic w miescie.
Android: OsmAnd... + UMP-pcPL
Avatar użytkownika
Bas
Garniak
 
Posty: 1501
Dołączył(a): Pt, 31 sie 2007 17:11
Lokalizacja: Łódź

Re: 7ways czyli UMP dla: Android, WnCE/WinM, Linuxa, Win32, iOS

Postprzez wojtek » Pn, 15 wrz 2014 14:42

Panowie, wolniej :P
Najpierw trzeba się wykopać z problemów technicznych a potem poprawiać funkcjonalność.
Widoczność wraz z inną powiązaną zmianą poszła pod rozwagę.

Póki co update wydaje się naprawiony. Opis jak zwykle w pierwszym poście.
nuvi 215W, SP 2720
wojtek
Moderator
 
Posty: 1351
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 23:13
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości