Mapa pobrana - widok bez zmian; skorka UMP, ale za to:
- w ustawieniach: wl/wyl. POI => wlacza/wylacza obrys Polski
- ustawienia ekranu: mam zalaczony wylacznie ekran pionowy (w lewym gornym rogu), ale patrzylem na inne mozliwosci (do gory nogami tez) i chyba nic to nie zmienia.
Moge, naciskajac "celownik" (pozycja gps), wymusic ustawienie mapy "polnoc na gorze", ale to oznacza rowniez pokazanie na mapie miejsca gdzie wlasnie jestem, czyli przesuniecie o np. 200km. Pewnie mozna zrobic odwrotnie, choc mogloby dzialac automatycznie...
Zaladowalem skorke UMP, ale ja nie trawie kafelkow, brrr.
Chyba skonczy sie modyfikacja skorki jak juz sytuacja sie ustabilizuje
Dla mnie "północ na górze" to kara za grzechy. Akceptuję jedynie kierunek jazdy na górze lub najchętniej 3D
Północ na górze to dla mnie kierunek typowo topograficzny a nie samochodowy.
Ja jezdze wylacznie na 2D.
Kierunek jazdy oczywiscie na gorze, ale wlasnie przy szybkim przesuwaniu mapy: uszczypniecie => przesuniecie => rozsuniecie we wlasciwym rejonie raz lub dwa i tutaj polnoc na gorze bardzo sie przydaje.
Dodatkowo czasami wlaczam "polnoc na gorze", bo zlapalem sie na tym, ze krazac po regionie w ogole nie wiem gdzie jestem: na mapie widze drobny wycinek terenu i jade "za strzalka", ale czy jade na polnoc, czy moze na poludnie, i czy nawigacja dobrze prowadzi (bo moze ma wlasne dziwne pomysly), to juz zupelnie nie wiem. A tak widze co sie dzieje...