Drive 61 brakujące menu polskie

O UMP-pcPL - darmowej mapie Polski. Jak instalować? Jak aktualizować? Jak rozbudowywać?

Moderatorzy: frasun, Artur, sdsyc, Alf/red/

Drive 61 brakujące menu polskie

Postprzez czarli66 » So, 06 lut 2021 18:14

Witam, na wstępie chcę przeprosić za dodany wątek ,ale proszę wierzyć jestem w temacie nawigacji samochodowej kompletnie zielony, latka robią swoje, ale do sedna sprawy mianowicie mam nawigację garmin drive 61 przed aktualizacją było wszystko ok, ale dostępna była aktualizacja map więc postanowiłem skorzystać, pokazała się informacja że mam za mało miejsca na dysku wewnętrznym aby wgrać nowe mapy, oczywiście podpowiedź była aby usunąć foldery info, pictures, text i coś tam jeszcze w każdym razie usunąłem te które były napisane na stronie garmina nic więcej nie usuwałem, oczywiście aktualizacja podjęła ponowną próbę wgrania i się powiodło wszystko jest ok ale nie mam polskiego menu, głos jest polski klawiatura również ale text language jest tylko brytyjski nie ma polskiego by móc zmienić, czy będzie ktoś tak uprzejmy i napisze mi co mam zrobić jak to wgrać lub skąd to ściągnąć, proszę raz jeszcze o wyrozumiałość, pozdrawiam...
czarli66
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 06 lut 2021 17:33

Re: Drive 61 brakujące menu polskie

Postprzez Zachu » So, 06 lut 2021 18:46

Na następny raz kup kartę, wystarczy 8G.
W Garmin Express wybierz w menu: Narzędzia i zawartość zakładkę Przyrządy i w Aktualizacje opcjonalne wybierz pliki języków.
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8723
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Drive 61 brakujące menu polskie

Postprzez czarli66 » N, 07 lut 2021 11:26

Mam kartę a w garmin express tak jak to zaproponowałeś nie ma natomiast języka polskiego.
czarli66
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 06 lut 2021 17:33

Re: Drive 61 brakujące menu polskie

Postprzez roro » N, 07 lut 2021 13:35

Jeżeli chodzi o pliki języka działanie Garmin Exspress jest niekonsekwentne,
dla niektórych odbiorników można pobrać pliki a dla innych nie.
Przykładem mogą być odbiorniki z rodziny turystycznych, dla Oregona 650 pliki są dostępne
a dla Oregona 700 już nie.

Nie wiem, czy to jest reguła, ale odbiorniki drogowe moim zdaniem obsługiwane są w tym zakresie są inaczej,
jeżeli Express "widzi" w odbiorniku katalog txt, nie udostępnia tego katalogu.

Spróbuj "ukryć" katalog txt (wcześniej zarchiwizuj katalog na dysk a z odbiornika usuń) i przystąp do aktualizacji.
Nie gwarantuję w Twoim przypadku, ale zakładam, że katalog txt pojawi się w odbiorniku.  
roro
Bywalec
 
Posty: 907
Dołączył(a): N, 04 paź 2015 14:16


Powrót do UMP-pcPL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron