Oregon 650t nie działa

O seriach 62, Montana, Oregon, eTrex, czy fēnix, a nawet Rino, Dakota, Colorado, czy starej dobrej 60. Także o oprogramowaniu BaseCamp oraz mapach topograficznych i turystycznych (w tym o GPMapie Topo i Garmin Custom Maps) oraz o wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów na szlakach górskich, krajoznawczych i rowerowych, a nawet w przydomowym lesie.

Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak

Oregon 650t nie działa

Postprzez mziolko » Cz, 02 wrz 2021 13:30

Witam,
Chyba zepsułem swojego Oregona, odłączył mi się kabel USB podczas grzebania w mapach zapisanych w pamięci i od tego momentu się nie odpala.
Zrobiłem hard reset, i niestety podczas uruchamiania kiedy pojawia się "Loading maps" garmin się wyłącza. Czy ktoś ma pomysł na naprawę tej przypadłości? Szukałem jakichś informacji ale bez skutku. Serwis garmina stwierdził że mogę sobie kupić u nich nowego ze zniżką 30%, ale ja jakoś mocno się do mojej 650 przywiązałem.
Pozdr
Maciek
mziolko
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 02 wrz 2021 13:24

Re: Oregon 650t nie działa

Postprzez osa123 » Cz, 02 wrz 2021 14:17

Stąd na przyszłość mapy warto trzymać na karcie ;)
Spróbuj to
https://www.gpspower.net/software-tools ... print.html
etrex 30 Fenix 6 PRO
osa123
Początkujący
 
Posty: 45
Dołączył(a): Cz, 18 lip 2013 8:41

Re: Oregon 650t nie działa

Postprzez roro » Cz, 02 wrz 2021 16:33

mziolko napisał(a):odłączył mi się kabel USB podczas grzebania w mapach zapisanych w pamięci i od tego momentu się nie odpala.

W pierwszej kolejności sprawdź, czy odbiornik zgłasza się po podłączeniu do komputera, odbiornik
może się nie uruchamiać, ale może być "widocznym" dla komputera, co umożliwi zrobienie porządków z plikami.

Jeżeli wynik próby będzie nieskuteczny, przytrzymaj przyciski tak jak przy resecie i w tym czasie
podłącz odbiornik do komputera, może nastąpi komunikacja odbiornika z komputerem. 
roro
Bywalec
 
Posty: 906
Dołączył(a): N, 04 paź 2015 14:16


Powrót do Na szlaku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości