BirdsEye raz jeszcze

O seriach 62, Montana, Oregon, eTrex, czy fēnix, a nawet Rino, Dakota, Colorado, czy starej dobrej 60. Także o oprogramowaniu BaseCamp oraz mapach topograficznych i turystycznych (w tym o GPMapie Topo i Garmin Custom Maps) oraz o wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów na szlakach górskich, krajoznawczych i rowerowych, a nawet w przydomowym lesie.

Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak

Re: BirdsEye raz jeszcze

Postprzez szympat » So, 25 lut 2012 19:57

Dziękuję. Czyli wnioskuję, że to jak proces cyfryzacji TV - trwa. Co, znaczy, że idzie ku lepszemu. Może zanim osiągnę 50-tkę doczekam się super zdjęć :)
Avatar użytkownika
szympat
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 18 wrz 2011 18:41
Lokalizacja: Wieliczka

Re: BirdsEye raz jeszcze

Postprzez caro » Cz, 13 lis 2014 19:51

Czesc wszystkim!
Mam pytanko do Was (do bardziej "obytych") w sprawie BirdsEye. Kupilam nie dawno GPMAP 64s i mam roczny "darmowy" dostep (abonament) do BirdsEye. Jak probuje sciagac zdjecia satelitarne poprzez BaseCamp to jestem zlimitowana za kazdym razem do okolo 226Mb. Czy to jest normalne, ze nie moge sciagnac za jednym razem wiekszego obrazu? Byc moze cos trzeba pogrzebac w ustawieniach?
Dziekuje bardzo i pozdrawiam!!!
Caro
caro
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 13 lis 2014 19:42

Re: BirdsEye raz jeszcze

Postprzez mzksiak » So, 22 lis 2014 10:38

ja już od dawna nie mam tej subskrypcji, ale z tego co pamietam, to rzeczywiście były limity. Pozwalaly na wgranie na ,,raz" mniej wiecej obszar kilku powiatów. Ile sie zmieniło i czy wogole się cos zmieniło to nie wiem. (te kilka lat temu np pamietam,że bylo sporo w Polsce jeszcze obszarów w małej szczegółowości, zwlaszcza góry)
62s , Nuvi 1390 T LMU Kocham Cię Polsko ;) TopoPl.UMPpcPL Obrazek
mzksiak
Początkujący
 
Posty: 88
Dołączył(a): Cz, 31 gru 2009 18:57
Lokalizacja: Głogów i Suchy Las

Re: BirdsEye raz jeszcze

Postprzez caro » N, 23 lis 2014 16:08

Dzieki!!!
Wlasnie sciagam Pireneje, bardzo dobra jakosc, tylko meczace te sciaganie, bo mozna "na raz" tylko okolo 220-232 Mb i do tego te 200Mb sciaga okolo 1,5 godziny. Mam juz polowe Pireneji, ale komputer chodzi od tygodnia 24h :) dzien i noc
Pozdrawiam!!!
caro
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 13 lis 2014 19:42

Poprzednia strona

Powrót do Na szlaku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości

cron