przez GPS Maniak » N, 25 mar 2007 18:34
Powiem szczerze, że nie rozumiem w czym problem.
Projektuję sobie w MapSource trasę. W Poznaniu z domu
(Folwarczna) do ul. Szwedzka. To blisko mnie. Ale daję VIA Warszawska. Odszukuję trasę, patrzę na mapę i widać wyraźnie że jest VIA:
Ponownie wybieram trasę, opcję Nawiguj i co ?
Jest VIA. Jest tak jak zaprojektowałem.
Dla pewności zrobiłem sobie jeszcze jedną trasę, która nie zaczyna się u mnie w domu. Warszawska -> Warszawska VIA Baltycka. Efekt ten sam. Odbiornik kalkuluje trasę od aktualnej pozycji do punktu START, potem przez punkt VIA do punktu END.
A zatem wszystko działa "
kak toczno".
------------------
DODANO: Rozumiem, że problem dotyczy opcji "Rekalkuluj" bez ponownego wyboru trasy ? Powiem szczerze, że nigdy nie miałem potrzeby używania tej opcji w samochodzie. Tu faktycznie wychodzi na to, że ona ignoruje trasę, prowadząc do END. Może w tym jest jakaś logika ? Np. zmieniłem plany i nie chcę już odwiedzać punktu VIA ? Zamiast podczas jazdy bawić się trasą, robię Rekalkuluj i po kłopocie.
Ostatnio edytowano N, 25 mar 2007 18:50 przez
GPS Maniak, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam Lechu
Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T