Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak
scanik napisał(a): kraj Słowacja
GPS Maniak napisał(a):Jeżeli chodzi o adresy ... "na starcie" odbiornik widzi wszystkie mapy. Z tym, że podając kraj wybierasz mapę. Przykładowo w azymutowej PL_Topo 2013, Polska zgłasza się jako Polska Topo, w przeciwieństwie np. do CNE, gdzie Polska zgłasza się jako Polska, czy OSM, gdzie Polska zgłasza się jako Poland. W efekcie wiedząc co i jak możesz wybrać odpowiednią mapę - wybierając kraj: Polska Topo, będziesz szukał adresów tylko na mapie PL_Topo, a wybierając Poland będziesz szukał adresów w OSM.
scanik napisał(a): widzę nazwy na mapie
scanik napisał(a): wrzuciłem mape TOPO słowacji, widzę nazwy na mapie a wyszukać ich nie umiem.. wybieram adresy, kraj Słowacja i nic nie wyszukuje.. ani krain ani miast
scanik napisał(a):A czy można mieć włączone dwie mapy różnych obszarów np mapę PL i mapę Słowacji jednocześnie - nie zrobi to bałaganu?
scanik napisał(a):I czy da się w prosty sposób zapisać gpx z trasy wyznaczonej w mapie google?
scanik napisał(a): RAJ to już nic,
scanik napisał(a):A czy można mieć włączone dwie mapy różnych obszarów np mapę PL i mapę Słowacji jednocześnie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości