[News] eTrex Touch 25, 35, 35t

O seriach 62, Montana, Oregon, eTrex, czy fēnix, a nawet Rino, Dakota, Colorado, czy starej dobrej 60. Także o oprogramowaniu BaseCamp oraz mapach topograficznych i turystycznych (w tym o GPMapie Topo i Garmin Custom Maps) oraz o wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów na szlakach górskich, krajoznawczych i rowerowych, a nawet w przydomowym lesie.

Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak

Re: [News] eTrex Touch 25, 35, 35t

Postprzez wodzirej » So, 20 sty 2018 22:18

Rafael napisał(a):Proszę rozwiać moja niewiedzę. Etrex 35 występuje w dwóch kolorach obudowy .Szarym i zielonkawym. Jakie są między nimi różnice?

https://buy.garmin.com/en-US/US/catalog ... uct=529595
Różnice dostrzeżesz szybciej klikając na 'Show only differences'.

(uwaga, czepiam się:
etrex 35 występuje nie w dwóch, ale w jednym kolorze - zielonkawym.
Natomiast w kolorze szarym występuje etrex 35t. Różnica między 35 i 35t w linku powyżej).

BTW, jeśli niska cena jest dla Ciebie ważna, to jest jeszcze najtańsza wersja, niebieska - etrex 25. Szczegóły techniczne:
https://buy.garmin.com/en-US/US/catalog ... uct=156867
Enduro 2, Edge Explore, Varia RCT715, GPSMap 64sc, Nuvicam
Jeśli geografia jest prozą, mapy są ikonografią. Lennart Meri
Avatar użytkownika
wodzirej
Garniak
 
Posty: 2040
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 19:22
Lokalizacja: NYC

Re: [News] eTrex Touch 25, 35, 35t

Postprzez Hanys57 » Cz, 07 lut 2019 15:11

Witam
3 dni temu kupiłem ‘eTrex Touch 25’ (eAzymut). Mam też ‘eTrex 20’. Po zapoznaniu się z ‘25’ poszedłem dzisiaj na krótki spacer. W obydwu eTrexach ta sama mapa UMP, FW aktualne, to samo ustawienie, tylko GPS. Rejestracja śladu: czas 1 sek. W eTrex25 ‘Auto Pause’ i ‘Autostart’ wyłączone. Na szybko nie zauważyłem wpływu na różnice wskazań przy włączeniu tych funkcji. Wyzerowałem komputery, ślady i zacząłem marsz.
GPSy niosłem obok siebie, dobra widoczność nieba. Już po 100 m zauważyłem, że licznik podróży w nowym eTrex25 zaczyna pokazywać więcej. Różnica wskazań zwiększała się coraz bardziej i wyniosła po przejściu 1 km, 23-25 metrów. Zrobiłem na razie dwa przejścia. Daje to do 2,5% większe wskazania długości w eTrex25 niż w starym eTrex20. Nie oczekiwałem identycznych wskazań, ale liczyłem, że różnica wskazań nie przekroczy 1%, bo nawigacje mierzyły w tych samych warunkach. Któremu eTrexowi wierzyć? Nie mam trzeciej nawigacji, żeby porównać wskazania.
Czy ktoś porównywał wskazania licznika eTrexa25 z innymi nawigacjami?
Hanys57
Początkujący
 
Posty: 21
Dołączył(a): N, 22 sty 2012 18:27

Re: [News] eTrex Touch 25, 35, 35t

Postprzez Mariusz65 » So, 06 sie 2022 12:20

Jaka wersja oprogramowania do eTrex Touch 35?
Można się nie bać najnowszej (chyba 4.50) czy są może bugi i polecacie coś wcześniejszego?
Pozdrawiam Mariusz
W aucie: Nüvi 255 (FW 6.60) + UMP-pcPL - the best
W kieszeni: Dakota 20/eTrex Touch 35, Na ręku: Fenix 7 Solar
Avatar użytkownika
Mariusz65
Radny
 
Posty: 4637
Dołączył(a): Cz, 20 sie 2009 14:02
Lokalizacja: N52.8° E18.8°

Poprzednia strona

Powrót do Na szlaku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości