Etrex 30 - Pamięć pełna

O seriach 62, Montana, Oregon, eTrex, czy fēnix, a nawet Rino, Dakota, Colorado, czy starej dobrej 60. Także o oprogramowaniu BaseCamp oraz mapach topograficznych i turystycznych (w tym o GPMapie Topo i Garmin Custom Maps) oraz o wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów na szlakach górskich, krajoznawczych i rowerowych, a nawet w przydomowym lesie.

Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak

Etrex 30 - Pamięć pełna

Postprzez MikeSpy » Pt, 29 cze 2018 22:19

Dzieńdobrywieczór!

Jutro czeka mnie terenowa, dość długa (90km) terenowa wycieczka a mój etrex 30 po wgraniu śladu z PC i restarcie wysiadł... Pokazuje "pamięć pełna" ("memory is full") i tylko ok mogę wcisnąć. Potem długo nic się nie dzieje i się wyłącza. Na kombinacje hard reset raz zadziałał, ale zawiesił się na wyborze. Mogę go zmusić do podłączenia do PC (joystick góra przy podłączaniu) i to tyle. Miejsca oczywiście pełno, ale pokasowałem historię (nawet w basecampie dobrze go widać).

Na forum widzę jeden taki problem był, ale rozwiązał się "sam". Na internecie jeden taki problem znalazłem ale naprawiony wymianą urządzenia. Damn jest mi na jutro potrzebny ten garmin. Jakieś rady?

Pozdrawiam!
Michał
MikeSpy
Bywalec

Re: Etrex 30 - Pamięć pełna

Postprzez Zachu » N, 01 lip 2018 19:18

Po co jest slot na kartę?
Nuvi & DriveAssist & Colorado & fenix
Obrazek
Zachu
Radny

Re: Etrex 30 - Pamięć pełna

Postprzez MikeSpy » Śr, 18 lip 2018 18:59

Żeby wgrać więcej map.

Sprawę rozwiązał sam garmin wymieniając mojego uszkodzonego etrexa 30 na 30x, mimo że był parę dni po gwarancji.
MikeSpy
Bywalec

Powrót do Na szlaku