Witam wszystkich. Może trochę offtop ale nie do końca
. Mam problem z trasami gpx wgrywam je do katalogu new files w Fenixie 5x i po wgraniu np. 3 tras widzi tylko jedną. Nie sa długie ok 20-30km po Bieszczadach bez waypointów. Moze jakieś sugestie? Trasy przygotowuje na stronie mapa-turystyczna.pl Widze że coś się krzaczy z czcionkami np. Wołosate jak chce zmienić na plik .fit (sam zegarek pozniej to robi) to wyskakują krzaki zamiast "Ł" ale nie ma w nazwie pliku tego tylko pewnie w środku pliku. Własnie zmieniłem żeby nie zaczynał z punktów np. z Wołosate tylko ze współrzędnych, wtedy nie nadaje swojej nazwy kursu biorąc ja z nazwy z mapy tylko z liczb (współrzędne) i działa, ale tez nie o to chodzi, bo chce zacząc z konkretnego punktu np. Bacówka w ktorym jest znak diakrytyczny i lipa, jak postawie poczatek trasy obok bacówki gdzie są współrzędne to już widzi wszystko tak jak w przypadku Wołosatego. Moze jakieś sugestie jak o zrobić żeby zaczynac gdzie sie da? Jedna trasę widziało bo zaczynała sie i kończyła w nazwach bez znaków diakrytycznych pole namiotowe i parking
Ostatnio edytowano Śr, 24 paź 2018 11:27 przez
sdsyc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Wydzielono z innego wątku