Garmin Fenix 3 - błędne zliczanie pięter

O seriach 62, Montana, Oregon, eTrex, czy fēnix, a nawet Rino, Dakota, Colorado, czy starej dobrej 60. Także o oprogramowaniu BaseCamp oraz mapach topograficznych i turystycznych (w tym o GPMapie Topo i Garmin Custom Maps) oraz o wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów na szlakach górskich, krajoznawczych i rowerowych, a nawet w przydomowym lesie.

Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak

Garmin Fenix 3 - błędne zliczanie pięter

Postprzez MatiasMyles » Śr, 16 wrz 2020 16:19

Witam wszystkich,
Jestem nowym użytkownikiem Fenixa 3. Super wrażenia. Natomiast dzisiaj przytrafiło mi się coś takiego: chyba do dwóch pokonanych w dniu dzisiejszym pięter dodało mi 5 pięter pokonanych wczoraj. Jestem tego akurat pewien bo w dniu wczorajszym ewidentnie nie zaliczył mi zegarek 5 pięter. To błąd i zastanawiam się skąd wynika. Czy ktoś miał podobnie? Głośno myślę....czy instalowanie innych niż od Garmina tarczy może w jakiś sposób wpływać na wydajność urządzenia tj. Czy może ja zakłócać, powodować błędy?
Zainstalowałem tarczę o nazwie Line (moja ulubiona) i widze już dwa niepokojące objawy: 1. Przechodzenie z poziomu tarczy zegarka do menu ustawień tudzież do kolejnych widzetow trwa zauważalnie dłużej. Tak jakby zegarek myślał zanim to zrobi. 2. Zauważyłem już dwukrotnie, że customowa tarcza potrafiła zniknąć sama z siebie aż do momentu gdy nie nacisnąlem dowolnego przycisku-wtedy powracala na swoje miejsce.
Będę wdzięczny za odp na moje pytania.
Pozdrawiam serdecznie
MatiasMyles
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 16 wrz 2020 16:09

Powrót do Na szlaku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 10 gości

cron