Fenix 7x Saphire Solar - zawieszanie

O seriach 62, Montana, Oregon, eTrex, czy fēnix, a nawet Rino, Dakota, Colorado, czy starej dobrej 60. Także o oprogramowaniu BaseCamp oraz mapach topograficznych i turystycznych (w tym o GPMapie Topo i Garmin Custom Maps) oraz o wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów na szlakach górskich, krajoznawczych i rowerowych, a nawet w przydomowym lesie.

Moderatorzy: Spider, Magnoom, GPS Maniak

Fenix 7x Saphire Solar - zawieszanie

Postprzez Szaman-_- » N, 09 kwi 2023 9:42

Cześć,
nie wiem czy to właściwe miejsce na to pytanie ale może ktoś zna rozwiązanie. Mam problem z moim fenixem, który wygląda następująco. Po uruchomieniu wędrówki wczytuje kurs. Zegarek uruchamia się i działa normalnie ale w momencie, gdy chcę przełączyć wskaźniki zawiesza się, pojawia sie czarna tarcza z logiem Fenixa i po kilkunastu sekundach wraca do nawigacji tylko w trybie pauzy. tak się dzieje za każdym razem. W przypadku, gdy nie włączę kursu tylko uruchomię wędrówkę mogę dowolnie zmieniać dane i nic się nie wiesza.
Ktoś miał taki problem?

Pozdrawiam
Jacek
Szaman-_-
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 09 kwi 2023 9:35

Re: Fenix 7x Saphire Solar - zawieszanie

Postprzez Szaman-_- » Śr, 12 kwi 2023 20:48

Temat do zamknięcia. Po kontakcie z działem technicznym Garmin polecili użyć funkcji przywróć ustawienia dla aktywności. Jak się okazuje to rozwiązało problem i mam nadzieję raz na zawsze. :D
Szaman-_-
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 09 kwi 2023 9:35


Powrót do Na szlaku

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], sdsyc i 5 gości