przez GPS Maniak » N, 08 lip 2007 16:07
Pillow napisał(a):w Karkonoszach ...... używałem mapy TOPO-100, wszystko było w porządku poza szlakami. Piesze są niedokładne (lub nieaktualne),
Jestem mocno ...... zaskoczony
A mógłbyś napisać coś dokładniej? Które to szlaki piesze w Karkonoszach są nieaktualne bądź niedokładne? Podeślij może na
gps@gpsmaniak.com jakieś tracki z krótkim opisem, żebym mógł to sprawdzić.
Pytam, bo jeżeli chodzi o polską stronę Karkonoszy, to tam występuje 10 szlaków "na krzyż" z czego zdecydowana większość jest wykreślona na Topo_100 na podstawie pomiarów w terenie. Gorzej może wyglądać strona czeska, gdzie mam dane z 3, może 4-ech wycieczek. Odrębnym też zagadnieniem jest przebieg szlaków w niższych partiach - w terenech podgórskich. Tam nie chodzę, zatem tam opierałem się wyłącznie na mapach turystycznych.
Pozdrawiam Lechu
Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T