Zgłaszamy błędy zarówno dla wersji zwykłej (MPC) jak i wersji NT.
Warto zaznaczyć, w której z nich został zaobserwowany.
Zasady funkcjonowania działu "Błędy GPMapy" czyli "zanim zgłosisz - przeczytaj".
FORMAT ZGŁOSZENIA:
frasun napisał(a):_________________________________________________________
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Nowy Sącz
Współrzędne zgłaszanego błędu: N49.62473 E20.69524
Opis faktycznej sytuacji drogowej: We wskazanej powyżej lokalizacji ulica Bulwar Narwiku przechodzi pod ulicą Lwowską (Lwowska w tym fragmencie przebiega wiaduktem).
Opis błędu GPMapy: Wg GPMapy jest tam prawdopodobnie skrzyżowanie umożliwiające skręt w prawo lub lewo co faktycznie jest niemożliwe.
Zrzut ekranowy: Pokazuje przykładowy, niemożliwy do wykonania skręt w lewo w ulicę Lwowską.
Szablon zgłoszenia (skopiować do własnego postu i uzupełnić dane wpisując szczegóły po dwukropkach):
- Kod: Zaznacz cały
Z G Ł O S Z E N I E.
[u]Lokalizacja[/u]:
[u]Współrzędne zgłaszanego błędu[/u]:
[u]Opis faktycznej sytuacji drogowej[/u]:
[u]Opis błędu GPMapy[/u]:
[u]Zrzut ekranowy[/u]:
UWAGI.
1. Wątek nie jest przeznaczony na dyskusje. Dopuszczalne są komentarze i analizy błędów, jednak wszelkie posty poza zgłoszeniami i informacjami o dokonanych korektach mogą zostać usunięte przez moderatorów.
2. Zgłoszenia/posty zrealizowane przez Imagis przesuwane będą do oddzielnego, zamkniętego wątku:
Zrealizowane (Imagis) zgłoszenia błędów GPMapy