Strona 50 z 53

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy

PostNapisane: Pn, 14 gru 2009 21:40
przez beetle-m
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q1 2010

ZG Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Tychy, ul. Towarowa
Współrzędne zgłaszanego błędu: N50.10016 E19.01062
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Istnieje bezpośredni zjazd z ronda do stacji paliw LOTOS.
Opis błędu GPMapy: Brak wjazdu do stacji, a zarazem dodatkowego zjazdu z ronda.
Zrzut ekranowy: Pokazuje dwukierunkowość na wjeździe do stacji. Wyjazd ze stacji (po przeciwnej stronie) obarczony jest oczywiście nakazem skrętu w prawo.

Tychy_Lotos_Towarowa.PNG
Widok poglądowy
Tychy_Lotos_Towarowa.PNG (136.23 KiB) Przeglądane 5237 razy



Temat dotyczy również projektu UMPpcPL.

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy

PostNapisane: So, 19 gru 2009 11:59
przez rezo
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q4 2009

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Obręb Stargard Szczeciński
Opis faktycznej sytuacji drogowej: 21.12.2009 Otwarcie obwodnicy miasta.
Zrzut ekranowy:
Obrazek
Obrazek

Re: [Zgłoszenia] błędów POI dla GPMapy

PostNapisane: So, 19 gru 2009 19:20
przez cepru
Marcin_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q1 2010

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, ul. Graniczna 80/82
Kategoria: Zakupy / Dom towarowy
Opis nieprawidłowości: Brak POI
Poprawne współrzędne POI: N51.75119 E18.05161
Dane adresowe:
„Piotr i Paweł” Supermarket
ul. Graniczna 80/82
62-800 Kalisz

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, al. Wojska Polskiego 31
Kategoria: Stacje benzynowe
Opis nieprawidłowości: Brak POI
Poprawne współrzędne POI: N51.74439 E18.05783
Dane adresowe:
„STW”
al. Wojska Polskiego 31
62-800 Kalisz
tel. +48627649233

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, al. Wojska Polskiego 151
Kategoria: Zakupy / Dom towarowy
Opis nieprawidłowości: Brak POI
Poprawne współrzędne POI: N51.76661 E18.08442
Dane adresowe:
„STOKROTKA” Supermarket
al. Wojska Polskiego 151
62-800 Kalisz
tel. +48515110186

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, ul. Podmiejska 24b
Kategoria: Zakupy
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N51.75000 E18.06215
Opis nieprawidłowości: Inne współrzędne POI
Poprawne współrzędne POI: N51.75039 E18.06142
Dane adresowe:
„OLMED” Apteka
ul. Podmiejska 24a
62-800 Kalisz
tel. +48627653039

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, ul. Podmiejska 24d
Kategoria: Zakupy
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N51.75009 E18.06208
Opis nieprawidłowości: Inne współrzędne POI
Poprawne współrzędne POI: N51.74975 E18.06147
Dane adresowe:
„CALLA” Kwiaciarnia
ul. Podmiejska 24d
62-800 Kalisz
tel. +48627647710

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, ul. Podmiejska 32
Kategoria: Bank
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N51.75305 E18.06073
Opis nieprawidłowości: Inne współrzędne POI
Poprawne współrzędne POI: N51.75253 E18.06017
Dane adresowe:
„Bank BZ WBK SA”
ul. Podmiejska 32
62-800 Kalisz
tel. +48627649032

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, ul. Podmiejska 32
Kategoria: Bankomat
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N51.75294 E18.06077
Opis nieprawidłowości: Inne współrzędne POI
Poprawne współrzędne POI: N51.75253 E18.06017
Dane adresowe:
„Bankomat” Bank BZ WBK SA
ul. Podmiejska 32
62-800 Kalisz

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, ul. Nowy Rynek 10
Kategoria: Bankomat
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N51.75294 E18.06077
Opis nieprawidłowości: Inne współrzędne POI
Poprawne współrzędne POI: N51.76515 E18.08742
Dane adresowe:
„Bank BZ WBK SA”
ul. Nowy Rynek 10
62-800 Kalisz
tel. +48627678815

Ponadto:
1. Zgłoszenie z dnia 23 paź 2009 13:59 dotyczące braku POI „Komfort” Market - Podłoga i Ściana
Kalisz, al. Wojska Polskiego 135 jest nieaktualne - (lokalizacja N51.76656 E18.08286). Sklep przeniesiono - Kalisz ul. Poznańska 121-131
2. Zgłoszenie z dnia 02 lis 2009 15:49 dotyczące braku POI „Domar” Market RTV AGD, KALISZ ul. Podmiejska 20
jest nieaktualne. Sklep chyba padł, na jego miejsce jest CCC - buty (lokalizacja N51.74667 E18.06439)

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy

PostNapisane: Wt, 22 gru 2009 16:05
przez cepru
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q1 2010

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, skrzyżowanie ul; Podmiejska / Dobrzecka / Stańczukowskiego
Współrzędne zgłaszanego błędu: N51.75697 E18.06006
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Jest rondo (średnica zewnętrzna 41 m)
Opis błędu GPMapy: Brak ronda

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, ul; Podmiejska
Współrzędne zgłaszanego błędu: N51.75652 E18.05949
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Ten odcinek ulicy Podmiejskiej (zaznaczony na zielono) po wykonaniu pobliskiego ronda nie ma obecnie połączenia z główną jezdnią tej ulicy. Przy wjeździe w ul. Dobrzecką obowiązujący kierunek w prawo.
Opis błędu GPMapy: Łączy się

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, w pobliżu ul. Podmiejskiej
Współrzędne zgłaszanego błędu: N51.75573 E18.06087
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Tej wody dawno już nie ma
Opis błędu GPMapy: Jest jezioro
Zrzut ekranowy
dobrzecka.jpg

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy

PostNapisane: Wt, 22 gru 2009 17:21
przez cepru
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q1 2010

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: KALISZ, al. Wojska Polskiego
Współrzędne zgłaszanego błędu: N51.74613 E18.05918
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Brak trzeciej nitki jezdni (dwukierunkowej) al. Wojska Polskiego istotnej, bo stanowi bezpośredni dojazd do STW, NOMI, Big Star i inych firm tam usytuowanych
Opis błędu GPMapy: Brak jezdni
Zrzut ekranowy:
Tak jest w GPMapie;
wp.jpg

a faktycznie mniej więcej tak, wraz z dojazdami i parkingami (nie uwzględniłem dojazdu do stacji benzynowej Statoil, który jest w poblizu - szczegóły w CNE 2010.2!!!);
wp1.jpg

W razie pytań proszę o kontakt!

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy

PostNapisane: Pt, 25 gru 2009 11:04
przez lacki
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q4 2009

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Kraków, skrzyżowanie Ariańska-Lubicz
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Nakaz jazdy w prawo (w Lubicz) jadąc od Ariańskiej
Opis błędu GPMapy: Nawiguje w lewo
Zrzut ekranowy: nie zdążyłem zrobić zdjęcia znaku.

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy

PostNapisane: Pn, 28 gru 2009 18:32
przez perkoz20
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - punkt 1 i 2 - zmiany dostępne w Q1 2010, 3 - Q2 2010

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: odolanów, woj.Wielkopolskie
Współrzędne zgłaszanego błędu: 51.57773,17.65770
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Drogi utwardzone asfaltowe
Opis błędu GPMapy: Drogi oznaczone jako gruntowe
Załączniki: ślady gpx

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: odolanów/ tarchały wielkie, woj.Wielkopolskie
Współrzędne zgłaszanego błędu: (51.57288,17.68109 do 51.57529,17.68760 odolanów droga asfaltowa), (51.57529,17.68761 tarchały wielkie- droga gruntowa)
Opis faktycznej sytuacji drogowej: ulica Nadbaryczna należy do dwóch miejscowości
Opis błędu GPMapy:Zaznaczona jedna miejscowość
Załączniki: ślad gpx ( odcinek drogi należący do tarchał wielkich numery domów to 22,23 i 31)

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: raczyce, woj.Wielkopolskie
Współrzędne zgłaszanego błędu: 51.57642,17.63491, ulica Nowa
Współrzędne zgłaszanego błędu: 51.57765,17.62667, ulica Leśna
Współrzędne zgłaszanego błędu: 51.57506,17.63109, ulica Krótka
Współrzędne zgłaszanego błędu: 51.57685,17.62598, ulica Słoneczna
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Drogi utwardzone asfaltowe
Opis błędu GPMapy: Drogi oznaczone jako gruntowe, brak nazw ulic
Załączniki: ślady gpx

Re: [Zgłoszenia] błędów POI dla GPMapy

PostNapisane: Wt, 29 gru 2009 11:21
przez DINO
Marcin_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q1 2010

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria: Komisariat policji
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: E52.27065, N20.94975
Opis nieprawidłowości: Brak POI
Dane adresowe: 01-716 Warszawa, ul.Broniewskiego 58

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy

PostNapisane: Śr, 30 gru 2009 15:18
przez lacki
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q2 2010

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Kraków
Współrzędne zgłaszanego błędu: N50.01906 E19.946752 ( Skrzyżowanie Turowicza i Połomskiego)
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Skrzyżowanie
Opis błędu GPMapy: nawigacja sugeruje zawrócenie z Turowicza (jadąc w kierunku południowym) w Turowicza, co jest niemożliwe, gdy działa sygnalizacja - sygnalizator kierunkowy nakazuje skręt w lewo, zawracanie jest zabronione. Gdyby wyłączyli sygnalizację to oczywiście byłoby poprawnie, po wykonaniu skrętu w lewo jest miejsce do zawrócenia - jest parking osiedlowy. Jednak jazda w lewo i zawrócenie na parkingu jest poprawne zawsze niezależnie od sygnalizacji.
Załączniki: brak

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy wersji TOPO

PostNapisane: Cz, 31 gru 2009 0:50
przez psk.1
Damian_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie 2010

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Trzcianki ( woj. świętokrzyskie),
Współrzędne zgłaszanego błędu: punkt A N50 49.216 E20 32.669
Opis faktycznej sytuacji w terenie: Na odcinku AB droga jest gruntowa; na odcinku BC droga nie istnieje; odcinek D1-D2 to gruntowa droga która łączy sie z przejściem pod torami kolejowymi sięgającym do ulicy Chorzowskiej; na odcinku D1-F droga nie istnieje; odcinek FGH odbiega od rzeczywistego położenia drogi o ok 20 metrów(sprawdzane 2x); ślad ACFH jest drogą asfaltową; odcinek IJ - Bobrza opływa skrzyzowanie od wschodu
Opis błędu GPMapy TOPO:
Zrzut ekranowy:

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy wersji TOPO

PostNapisane: Pt, 01 sty 2010 18:22
przez psk.1
Damian_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie 2010

psk.1 napisał(a):Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Trzcianki ( woj. świętokrzyskie),
Współrzędne zgłaszanego błędu: punkt A N50 49.216 E20 32.669
Opis faktycznej sytuacji w terenie: Na odcinku AB droga jest gruntowa; na odcinku BC droga nie istnieje; odcinek D1-D2 to gruntowa droga która łączy sie z przejściem pod torami kolejowymi sięgającym do ulicy Chorzowskiej; na odcinku D1-F droga nie istnieje; odcinek FGH odbiega od rzeczywistego położenia drogi o ok 20 metrów(sprawdzane 2x); ślad ACFH jest drogą asfaltową; odcinek IJ - Bobrza opływa skrzyzowanie od wschodu
Opis błędu GPMapy TOPO:
Zrzut ekranowy:



Korekta - odcinek D1-F jest przejezdny wiec bedzie tam droga gruntowa tylko o troche innym polozeniu niż na mapie, przepraszam za nie do konca sprawdzoną informację, reszta opisu bez zmian

a dodatkowo

Lokalizacja: Sitkówka
Współrzędne zgłaszanego błędu: N50 49.099 E20 33.019
Opis faktycznej sytuacji w terenie: Stacja PKP - Sitkówka-Nowiny
Opis błędu GPMapy TOPO:
Zrzut ekranowy:

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy wersji TOPO

PostNapisane: Pt, 01 sty 2010 18:37
przez psk.1
Damian_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie 2010

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Kielce
Współrzędne zgłaszanego błędu: N50 53.765 E20 39.673
Opis faktycznej sytuacji w terenie: W tym miejscu jest supermarket Lidl, obob niego przebiega osiedlowa droga łącząca ulicę Warszawską z ulicą Orląt Lwowskich
Na linii ABCDE ulica nazywa się Orląt Lwowskich
Opis błędu GPMapy TOPO:
Zrzut ekranowy:

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy wersji TOPO

PostNapisane: Pt, 01 sty 2010 19:07
przez psk.1
Damian_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie 2010

Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Kielce
Współrzędne zgłaszanego błędu: N50 53.757 E20 40.328
Opis faktycznej sytuacji w terenie: W tym budynku jest Przedszkole Samorządowe nr 19
Opis błędu GPMapy TOPO:
Zrzut ekranowy:


Lokalizacja: Kielce
Współrzędne zgłaszanego błędu: N50 53.838 E20 40.142
Opis faktycznej sytuacji w terenie: Tutaj (punkt A) nie ma przedszkola
Opis błędu GPMapy TOPO:
Zrzut ekranowy:

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy wersji TOPO

PostNapisane: So, 02 sty 2010 16:02
przez psk.1
Damian_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie 2010

Lokalizacja: Kielce
Współrzędne zgłaszanego błędu:
Opis faktycznej sytuacji w terenie: aktualny przebieg żółtego szlaku okrążającego Kielce( część północna)
Opis błędu GPMapy TOPO:
Zrzut ekranowy:

Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy

PostNapisane: Wt, 05 sty 2010 17:34
przez Leo1971
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q2 2010

Z G Ł O S Z E N I E

Lokalizacja: Jasło
Współrzędne zgłaszanego błędu: N49.74503 E21.47333
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Wybudowano nowe rondo
Opis błędu GPMapy: Brak ronda
Zrzut ekranowy: