Strona 53 z 53
Re: [Zgłoszenia] błędów POI dla GPMapy
Napisane:
Cz, 01 lip 2010 11:21
przez gienek
Marcin_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q2 2010
Lokalizacja: Okolice Hajnówki
1. Cerkiew Prawosławna Wniebowstąpienia Pańskiego
Lokalizacja: Wieś Nowoberezowo
Położenie: N52 45 32.0 E23 30 25.0
2. Cerkiew Prawosławna Jana Teologa
Lokalizacja: Wieś Nowoberezowo
Położenie: N52 45 37.0 E23 30 27.9
3. GS - sklep spożywczo przemysłowy
Lokalizacja: Wieś Nowoberezowo
Położenie: N52 45 38.8 E23 30 30.6
tel. +48856864414
4. GS - sklep spożywczo przemysłowy
Lokalizacja: Wieś Nowokornino
Położenie: N52 47 20.3 E23 31 24.3
tel. +48856864201
5. Szkoła Podstawowa w Nowokorninie
Lokalizacja: Wieś Nowokornino
Położenie: N52 47 46.3 E23 31 55.5
tel. +48856864415
Adres: Nowokornino 147
Re: [Zgłoszenia] błędów POI dla GPMapy
Napisane:
Pn, 19 lip 2010 22:37
przez czarecki
Marcin_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q2 2010
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja:Warszawa
Kategoria: Apteka
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N52 17.625 E20 56.508
Opis nieprawidłowości: Apteka jest po drugiej stronie ulicy
Poprawne współrzędne POI:N52 17.654 E20 56.523
Dane adresowe:
Apteka Vita
Adres:
ul. Przy Agorze 6
Warszawa (woj.mazowieckie)
Telefon:
835-61-03
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja:Warszawa
Kategoria: Bankomat
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N52 16.999 E20 57.356
Opis nieprawidłowości: Bankomat znajduje sie na innej ścianie budynku
Poprawne współrzędne POI:N52 17.019 E20 57.330
Dane adresowe:
Bankomat 24h cash4you
Marymoncka 83/87 (Sklep spożywczy)
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja:Warszawa
Kategoria: Bankomat oraz Bank
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N52 17.743 E20 56.413
Opis nieprawidłowości: bankomat znajduje się po drugiej stronie budynku
Poprawne współrzędne POI:N52 17.776 E20 56.433
Dane adresowe:
PKO Bank Polski, Oddział 25 w Warszawie
ul. Wrzeciono 41
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja:Warszawa
Kategoria: weterynarz
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N52 17.527 E20 56.584
Opis nieprawidłowości:gabinet weterynarza został przeniesiony.
Poprawne współrzędne POI: N52 17.699 E20 56.658
Dane adresowe:
Lecznica dla Zwierząt. Zbigniew Nieroda
Przy Agorze 2,
01-960 Warszawa
Tel.: (22) 835-50-28
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja:Warszawa
Kategoria: Poczta
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N52 18.244 E20 55.865
Opis nieprawidłowości: w tym miejscu znajduje się oddział Poczty, wejscie od ulicy Heroldów/Kolumbijska
Dane adresowe:
"Poczta Polska" S.A. Urząd Pocztowy Warszawa 144
Warszawa, ul. Heroldów 19 f
tel. 22 8960283
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria: Skep wielobranżowy
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N52 17.668 E20 56.666
Opis nieprawidłowości: brak sklepu
Poprawne współrzędne POI: j/w
Dane adresowe:
TOP MARKET
Przy Agorze 1a
01-960 Warszawa
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria: Skep wielobranżowy
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N52 17.474 E20 56.182
Opis nieprawidłowości: brak sklepu
Poprawne współrzędne POI: j/w
Dane adresowe:
TOP MARKET
Przy Agorze 22
01-930 Warszawa
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Warszawa
Kategoria: Skep spożywczy
Aktualne współrzędne zgłaszanego POI: N52 17.652 E20 56.511
Opis nieprawidłowości: brak sklepu
Poprawne współrzędne POI: j/w
Dane adresowe:
Mankus
Przy Agorze 6
01-960 Warszawa
Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy
Napisane:
Cz, 29 lip 2010 20:56
przez Stanley
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q3 2010
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Poznań
Współrzędne zgłaszanego błędu: N52 23 28.2 E16 55 41.5
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Ulica od grubo ponad dwóch lat nosi nieprawidłową nazwę, a faktyczna ulica w Poznaniu nie istnieje. Jest: ul. Św. Jerzego. Winno być: ul. Ojca Mariana Żelazka
Opis błędu GPMapy: Brak prawidłowej nazwy ulicy. Większy fragment ulicy wg GPMapy 2010.1 Św. Jerzego, jest faktycznie brakującą ulicą Ojca Mariana Żelazka. Dotyczy to CAŁEGO odcinka drogi pomiędzy ulicami Droga Dębińska a Dolna Wilda. Od wiosny 2008 roku jest to oficjalnie ul. Ojca Mariana Żelazka.
Widzę, że takie informacje nie zmieniają się w GPM czasem latami, więc może od razu awansem do kolejnej wersji 2010.2 dodam
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Poznań
Współrzędne zgłaszanego błędu: N52 24 07.8 E16 55 06.8
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Od 24 czerwca 2010 r. brak ulicy Stanisława Matyi
Opis błędu GPMapy: Brak prawidłowej nazwy ulicy. Fragment dawnej ul. Towarowej od ul. Most Dworcowy do ul. Wierzbięcice, nosi obecnie nazwę ul. Stanisława Matyi
Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy
Napisane:
Śr, 11 sie 2010 21:08
przez Mariusz65
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q3 2010
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Koneck (Kujawsko – Pomorskie)
Współrzędne zgłaszanego błędu: N52.78129 E18.72077
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Skrzyżowanie przebudowano na klasyczne rondo
Opis błędu GPMapy: Brak ronda
Zrzut ekranowy:
Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy
Napisane:
Cz, 19 sie 2010 6:47
przez Jacent
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q3 2010Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Żary, Lubuskie
Współrzędne zgłaszanego błędu: N51.63697 E15.14922
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Powstało nowe rondo
Opis błędu GPMapy: Brak ronda
Zrzut ekranowy:
- Rondo Żary
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Przewóz, Lubuskie
Współrzędne zgłaszanego błędu: N51.48215 E14.94904
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Przebieg drogi jest inny jak na GPMapie.
Opis błędu GPMapy: jw
Zrzut ekranowy:
- Droga w Przewozie.
Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy
Napisane:
Cz, 26 sie 2010 9:04
przez Ajger
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q3 2010Jako, że ma być już ostatnia wersja GPmapy, to trzeba zaaktualizować swoje miasto
Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Nowa Sarzyna, podkarpackie
Współrzędne zgłaszanego błędu: N50 19.272 E22 20.536
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Powstało nowe rondo
Opis błędu GPMapy: Brak ronda
Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy
Napisane:
Cz, 26 sie 2010 9:06
przez Jacent
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q3 2010Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Lubuskie, powiat Żary
Współrzędne zgłaszanego błędu: N51.56178 E15.05282
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Obecny przebieg drogi do Lutynki po modernizacji drogi E36.
Opis błędu GPMapy: Stan jak przed modernizacją.
Zrzut ekranowy:
Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy
Napisane:
Wt, 31 sie 2010 12:37
przez gienek
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q3 2010
Z G Ł O S Z E N I E
Lokalizacja: woj. podlaskie, pow. hajnowski.
Mapa: GPMapa 2010.1
Część mapy: Siedlecki
Opis:
W załączonym pliku zamieściłem ślady które wprowadzają drogi których nie ma na mapie lub poprawiają położenie i klasyfikację dróg. Dokładny opis śladów znajduje się w ich nazwie.
Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy
Napisane:
Pn, 06 wrz 2010 6:52
przez Jacent
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q3 2010Z G Ł O S Z E N I E.
Lokalizacja: Zielona Góra, Lubuskie
Współrzędne zgłaszanego błędu: N51.92539 E15.49753
Opis faktycznej sytuacji drogowej: Powstały dwa nowe ronda i odcinek nowej ulicy je łączący.
Opis błędu GPMapy: Brak rond i ulicy.
Zrzut ekranowy:
Re: [Zgłoszenia] błędów GPMapy
Napisane:
Śr, 22 wrz 2010 16:22
przez garmin24.com.pl
Olaf_Imagis edit: Zgłoszenie zamknięte pozytywnie - zmiany dostępne w mapie Q3 2010Lokalizacja: Poznań
Współrzędne zgłaszanego błędu: N52 23.470 E16 55.686
Opis faktycznej sytuacji drogowej: ul. Żelazka stanowi połączenie między Dolną Wildą i Drogą Dębińską
Opis błędu GPMapy: Brak ulicy Żelazka, która stanowi połączenie między Dolną Wildą i Drogą Dębińską. Zarówno w Gp jak i w najnowszym City Navigatorze ulica ta została nazwana jako przedłużenie Św. Jerzego. Poprawnie jest tylko w UMP
.