Witam wszystkich. Proszę o pomoc. Do niedawna używałem Garmina 1390T z CNE ale dokładność w kraju jest średnia. Zamarzyło mi się zatem, by sprawdzić jak radzi sobie z UMP. Ściągnąłem najnowszą UMP (z 19 IV 2011, czyli dzisiejszą) i poprzez MapSource wgrałem do 1390. Wygląda, że wszystko jest OK ale jeśli mam wpisać adres a nawet miasto, to pojawia się tekst: Brak wyników. Podobnie z kodem pocztowym. Żeby nie znał takiego miasta jak Warszawa? Z adresami jest podobnie. Ale jeśli wybiorę adres zapisany w ulubionych lub ostatnio wybranych, to znajdzie miejsce i obliczy drogę. Mój 60 CSX bez kłopotów znajduje adres z UMP. Zatem jaki błąd popełniam? Próbowałem znaleźć odpowiedź na Waszym forum ale jest ono tak bogate, że jest mi trudno ją znaleźć. Jedynie we wzmiance o urządzeniu 1490 pojawił się chyba podobny problem, bo autor także wspomina o problemach z wpisywaniem adresów. Głosu nie sprawdzałem ale także chyba muszę jeszcze coś dodatkowo uwzględnić?
Będę niezmiernie wdzięczny, jeśli trafi się ktoś życzliwy i cierpliwy chcący mi pomóc.