Początek z GPS'em na wodzie

O serii 76, morskich GPSMAP, echosondach i radarach. Także o oprogramowaniu HomePort i mapach Bluechart oraz o wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów na morzu, rzece czy jeziorze, na statku, jachcie czy kajaku.

Początek z GPS'em na wodzie

Postprzez Fladen848R » Cz, 11 sie 2011 13:16

Witam,
Mam kilka pytań dotyczących użytkowania gps garmin 62 w wersji map którą w ostatnim czasie zakupiłem, wiem że pewnie moje pytania wywołają odpowiedzi w stylu przejrzyj dokładnie forum mimo to zaryzykuję.
1. Potrzebuję mapsourca z tego co wiem można go sciągnąc z neta tyle tylko że otwierając linki zostawione na forum widzę X plików do sciągnięcia sciągam a potem otwieram niby ten program który nie chcę współpracowac.
2. Chciałbym wiedziec czy np istnieje możliwośc zarządzania waypointami nie w sposób usuń to usuń wszystkie tylko usuwam ten którego aktualnie nie potrzebuję( nie chcę go juz w urządzeniu)
3. Interesuje mnie przekształcanie map np z formatu pdf na kompatybilny z moim urządzeniem( mapa batymetryczna) nie wiem czy nie popełniłem błędu kupując akurat model bez portu kart sd mini...
4. Jak dostac się bezpośrenio do pamięci urządzenia i tutaj byc może złamię regulamin ale cóż chodzi o "lewe" mapy np morza bałtyckiego którą mogę posiadac a którą kolega z powodzeniem używał w garminie 60 csx.
mam nadzieję na życzliwie odebranie i chociaż na częśc odpowiedzi.Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Fladen848R
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 11 sie 2011 13:01

Re: Początek z GPS'em na wodzie

Postprzez asandrzej » Cz, 11 sie 2011 16:12

" Jak to nie zachwyca Galkiewicza, jeśli tysiąc razy tłumaczyłem Galkiewiczowi, że go zachwyca,"
z mapami i GPS-em jest podobnie.
cytat: Witold Gombrowicz
Palmtop-aplikacja Garmin Que
asandrzej
Garniak
 
Posty: 6094
Dołączył(a): Śr, 13 lut 2008 20:24


Powrót do Na wodzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość