Wgrane POI nie widoczne na mapie

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

Wgrane POI nie widoczne na mapie

Postprzez pawelmail200 » So, 17 gru 2011 10:54

Witam!Wczoraj postanowiłem uaktualnić swoja baze fotoradarów na moim urzadzeniu ,czyli telefonie 6220 C .Wszystkie punkty wrzuciłem do wczesniej zrobionego folderu o nazwie POI,po czym odpaliłem POIloader i zakonczyło sie sukcesem ,czyli informacje ze wgrano iles tam punktów .Podczas testu...Problem w tym ,ze Garmin Mobile przy dojezdzaniu np.do fotoradaru nie informuje ,ani nie daje dzwieku ,na mapie widnieje tylko mały znaczek z wykrzyknikiem .Próbowałęm na rózne sposoby wgrac POI i nic ,nie udaje mi sie .Problem w tym ,ze jesli podmienie plik na stare POI które kiedys miałem wtedy wszystko jest ok ,działa jak nalezy .Co robie żle ,chociaz wydaje mi sie ,ze robie wszystko według opisu .Dlaczego po wgraniu na mapie nie ma niczego oprocz wykrzyknika w miejscu ,gdzie powinien byc np.fotoradar ??

-Wszystkie powiadomienia mam właczone
-Mape 2010.30 NT
- Wersja Garmin 5.00.60
pawelmail200
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): N, 08 lis 2009 13:15

Re: Wgrane POI nie widoczne na mapie

Postprzez frasun » So, 17 gru 2011 11:54

Mogę tylko zgadywać:
  • Zmieniasz nazwy plików wgrywanych w trybie automatycznym
  • Wgrywasz pliki w trybie ręcznym bez ustawionego ostrzegania
Pozdrawiam,
Piotrek
Obecnie Nuvi 3790T/
3490 (UMP, CNE 2013.30, GPMapa 2010.3) + Smartphone Link - Live Traffic & Safety Cameras
Obrazek
frasun
Radny
 
Posty: 3775
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 8:34

Re: Wgrane POI nie widoczne na mapie

Postprzez pawelmail200 » So, 17 gru 2011 12:06

witam !tak expresowa.W takim razie zbróbuje reczny ,ale jaka odległosc proponujecie ustawic oraz jaka predkość ?
pawelmail200
Początkujący
 
Posty: 11
Dołączył(a): N, 08 lis 2009 13:15


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości