Garmin GLO

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

Garmin GLO

Postprzez Zachu » Śr, 11 lip 2012 18:23

Przenośny, dwu systemowy odbiornik GPS i GLONASS.

Obrazek

blog
Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Garmin GLO

Postprzez Zachu » Pt, 12 kwi 2013 7:55

Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8711
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Garmin GLO

Postprzez Wojtek Szydlowski » Pt, 12 kwi 2013 17:23

Fajne, ale...130 dolarów w Stanach to u nas pewnie ponad 400 zł?
Co najmniej o 50% za dużo, do samochodu za pół ceny można kupić moduł renomowanej firmy.
GPSMap67 + Forerunner 965 + Edge 1030 Plus
Wojtek Szydlowski
Garniak
 
Posty: 1114
Dołączył(a): N, 18 mar 2007 23:18

Re: Garmin GLO

Postprzez nkg » Śr, 27 kwi 2016 19:16

W wątku viewtopic.php?f=13&t=11096&p=191806&hilit=glo#p191806 pisałem o moich problemach z GPS pod moim Samsung Galaxy S4 i chęci zakupu odbiornika GPS na Bluetooth. Zamówiłem sobie tego Garmin GLO w sklepie garmin24.pl. Kosztował wraz z przesyłką InPost'em 451zł. W między czasie naprawiłem ten GPS wg tej instrukcji http://www.instructables.com/id/Galaxy- ... /?ALLSTEPS no ale kasa już przelana, najwyżej odeślę w ciągu 14 dni :)

Ale do rzeczy. Przesyłka doszła. Rozpakowałem. W środku Garmin GLO, bateria, ładowarka samochodowa ze zintegrowanym kablem miniUSB i sam kabel USB->miniUSB.

Ze wstępnych testów - dokładnością, szybkością i czułością bije wszystkie smartfony i tablety jakie znalazły się w domu. Aplikacja Bluetooth GPS pokazuje dokładność 1,8m i na Google Maps Satelite rzeczywiście wszystko się zgadza. Jestem przy studni, pokazuje, że jestem przy studni. Jestem przy bramie, pokazuje, że jestem przy bramie. SNR pomimo deszczu i grubych chmur powyżej 40 dla kilku satelitów. Dla pozostałych powyżej 30.

Jak na razie wymiata. W długi weekend porobię więcej testów w terenie. Zobaczymy czy mój entuzjazm się utrzyma :)
Obrazek Obrazek Obrazek
GeoKrety Logger - jestem autorem tej aplikacji
nkg
Nowy
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 18 kwi 2016 14:05


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości