Witam kolegów,
od jakiegoś czasu testuję ten program i znalazłem w nim trochę denerwujących błędów.
Oto najważniejsze z nich:
1) Waipointy załadowane do tego programu z Mapsource czy GoogleEarth zmieniają koordynaty.
2) Program źe pokazuje odległości do celu, bo podaje po linii prostej, co w przypadku do nawigacji samochodowej jest WIELKĄ pomyłką.
Napisałem kilka maili w tej sprawie do supportu Garmina (techsupp at garmin dot com), z dokładnym opisem problemu, a nawet podałem rozwiązanie problemu ze zmianą koordynatów. Odpowiedź dostałem po miesiącu, z pytaniem: "w czym mogę pomóc".
Debile, ale trudno, opisałem wszystko jeszcze raz. Za kolejny miesiąc odpisali, żebym zaktualizował sobie GM XT do 4.20.20S60.9 i Mapsource 6.14.1, bo mam bardzo stara wersję , czyli 4.10.80. Pomyślałem sobie, nie jest źle, wreszcie poprawili. Przeczytałem najpierw changeloga ale nic na temat zgłoszonych przypadłości nie było. Zaryzykowałem i zainstalowałem update. I co?
Nadal to samo.
Nie wiem, czy Wasze doświadczenia ze "wsparciem" garmina są podobne, ale ja mam już serdecznie dosyć ignorancji tej firmy.
Dziwne, bo konkurencja jest co raz większa, a Garmin już od jakiegoś czasu pozostaje w technologicznym tyle za konkurencją...
Pozdrawiam,
Adam