Garmin Mobile XT 5.00.00 na E90 zamyka się.

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

Garmin Mobile XT 5.00.00 na E90 zamyka się.

Postprzez WPK » Śr, 01 paź 2008 14:11

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam pytanie do użytkowników aplikacji Garmin Mobile XT w najnowszej wersji 5.00.00 dla symbiana.
Na mojej nokii E90 mam zainstalowany Garmin Mobile XT 5.00.00 dla symbiana + GPMapę 2008.2.
W momencie próby skorzystania z wcześniej zdefiniowanego przeze mnie punktu w Moje punkty aplikacja się sama zamyka. Muszę ją ponownie włączać. :cry:

Czy miał już ktoś taki problem? Reinstalacja samej aplikacji nic nie dała.

Nadmieniam, że
1. definiować punkty, zmieniać im nazwę itd. mogę
2. wcześniej miałem Mobile XT w wersji 4.60 z wcześniejszą wersją GPMapy i wszystko chodziło bez problemu.

Pomocy ...

Pozrowionka z Wawy.
Waldek
WPK
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 24 sie 2007 16:18
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez KysiuJ » Pn, 06 paź 2008 8:19

Witam

Miałem ten sam problem w N73. Program zamykał się tak samo, ale gdy zapisałem punkt po dojechaniu do celu to już działa. Jeżeli jest to punkt, który jest zaznaczony obok drogi lub jest to droga, której nie ma na mapie robi się tak samo. Musisz zapisać mając strzałkę nad drogą.

Ja mam problem z komunikatami. W poprzedniej wersji 4.20 przy zbliżaniu się do krzyżówki był komunikat, że mam skręcić w lewo lub w prawo. Teraz tego nie mówi. Informuje mnie tylko o tym, że np. "jedź 1km prosto później skręć w prawo" i już przed zakrętem się nie odezwie.


PS. Już rozwiązałem problem z komunikatami głosowymi. Miałem wgrane trzy mapy GPMapa 2008.1 i GPMapa 2008.2 box oraz Worldwide Roads Basemap. Wystarczyło wykasować GPMapa 2008.1 i już wszystko działa tak jak dawniej.

Pozdrawiam
Krzysztof
KysiuJ
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 02 lip 2008 10:36


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron