Mobile XT + CNE czy to jest legalne ?

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

Mobile XT + CNE czy to jest legalne ?

Postprzez maytki » Śr, 15 paź 2008 18:58

Witam
(mam nadzieje że nie było, lub przynajmniej nie znalazłem szukając)

Jestem zielony jeśli chodzi o tą wersję oprogramowania garmina. Nie chciałbym popełnić jakiegoś "głupstwa" więc zapytam:
Mam samsunga Omnia (lagalny) CNE 2008 DVD (legalny) Viste HCX (legalny) no i chciałbym na omni uruchomić CNE i UMPa pcPL
Jak to legalnie zrobić ? Nigdzie na stronach garmina nie znalazłem samego "gołego" mobile XT a płacić kolejne 500zł za CNE z mobile XT jakoś nie chce bo nadal mam wolny jeden kod aktywujący z wersji DVD.
Jest więc jakiś legalny sposób na połączenie wszystkiego tak bym miał CNE i UMP pcPLna Viście i Omni ??
Pozdrawiam
Przemek
http://www.kluchojady.waw.pl
Nuvi 765, Edge 500, Vista HCX
Avatar użytkownika
maytki
Początkujący
 
Posty: 34
Dołączył(a): Śr, 27 lut 2008 17:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mobile XT + CNE czy to jest legalne ?

Postprzez Artur » Śr, 15 paź 2008 19:12

Nie jestem pewien jak to będzie z legalnością, choć na zdrowy rozum nic zdrożnego w tym nie ma, więc może ściągnij:
http://download.garmin.com/files/Samsung_AllEurope.exe i odblokuj wolnym kodem?
Artur
Nuvi 2495LMT, Vista HCx, Xda IIi z Navitelem i kiedyś Que teraz MXT, Lark z MapaMap,
Omnia z automapą, UMP-pcPL, bgroutingmap + różne inne głównie dla navitela
Artur
Moderator
 
Posty: 1484
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 22:39
Lokalizacja: Płock

Re: Mobile XT + CNE czy to jest legalne ?

Postprzez Spider » Cz, 16 paź 2008 19:30

W ten sposób Mobile XT będzie działać tylko z GPSem Garmina. Żeby zadziałał z innym odbiornikiem musisz kupić aplikację.
Garmin: GPSMap 66s
Android: Xiaomi Redmi 4X

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Spider
Radny
 
Posty: 1149
Dołączył(a): N, 02 gru 2007 20:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mobile XT + CNE czy to jest legalne ?

Postprzez Artur » Cz, 16 paź 2008 21:47

Spider napisał(a):W ten sposób Mobile XT będzie działać tylko z GPSem Garmina. Żeby zadziałał z innym odbiornikiem musisz kupić aplikację.

Nie sprawdzałem tego. Aplikację czy mapę? Wydaje się (po nazwie), że to wersja dedykowana dla samsungów, tylko trzeba mieć kupiony odpowiedni region CNE... Ale się nie upieram bo nie mam jak sprawdzić...
Artur
Nuvi 2495LMT, Vista HCx, Xda IIi z Navitelem i kiedyś Que teraz MXT, Lark z MapaMap,
Omnia z automapą, UMP-pcPL, bgroutingmap + różne inne głównie dla navitela
Artur
Moderator
 
Posty: 1484
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 22:39
Lokalizacja: Płock


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości