Mobile XT - Instalacja licencji na innej karcie SD

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

Mobile XT - Instalacja licencji na innej karcie SD

Postprzez hFast » Wt, 10 mar 2009 13:46

Witam!

Od razu zaznaczam, że usiłowałem odszukać poniższy temat ale bezskutecznie. Być może za słabo jeszcze poruszam się po Forum. Jeżeli tak, to obiecuję poprawę :D
Z racji tego, że kupiłem telefon z wbudowanym GPS i Symbianem na pokładzie mój wybór padł na Garmina Mobile XT w wersji Topo. Chciałbym wrócić do rowerowych wycieczek, na które jeździłem ze swoim poczciwym Garminem 12. Z tego co widzę, a w temacie mam zaległości, zmieniło się baaardzo dużo. Jak przypomnę sobie ile kosztowało mnie zaplanowanie trasy, to ciarki mnie przechodzą... cóż, to też miało swój urok.
Wracając do tematu:
Garmin Mobile XT na Nokię N85 - wiem, że działa i to jest dla mnie jasne. Chciałbym kupić licencję, ale tutaj niespodzianka. Nie można zainstalować oprogramowania na dowolnej karcie microSD. Za każdym razem gdy chcę uruchomić program muszę włożyć kartę z preinstalowanym Garminem. Dla mnie to chore rozwiązanie. OK. To może macie większe karty z programem? Nie nie mamy...
Czy można w legalny sposób przeinstalować oprogramowanie wraz z mapą Topo, z karty dostarczonej przez producenta na kartę o większej pojemności?

Pzdrwm
hFast
Ostatnio edytowano Śr, 18 mar 2009 22:38 przez wojtek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: korekta tematu
hFast
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 10 mar 2009 13:28

Re: Instalacja licencji Garmin Mobile XT na innej karcie SD

Postprzez Spider » Wt, 10 mar 2009 13:51

hFast napisał(a):Czy można w legalny sposób przeinstalować oprogramowanie wraz z mapą Topo, z karty dostarczonej przez producenta na kartę o większej pojemności?

Nie
Garmin: GPSMap 66s
Android: Xiaomi Redmi 4X

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Spider
Radny
 
Posty: 1149
Dołączył(a): N, 02 gru 2007 20:12
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości