IQUE 3600 - Pytania początkującego

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

IQUE 3600 - Pytania początkującego

Postprzez vitesse7 » Śr, 24 cze 2009 16:33

Witajcie. To pierwszy mój post na tym forum. Dzisiaj przyszła do mnie moja pierwsza nawigacja GARMIN IQUE 3600. Po odchyleniu anteny krzyczy ze nie ma wgranych zadnych map. I tu jest problem. Wszyscy wszędzie dyskutują o tych mapach i innych rzeczach o których nie mam pojecia a podstawowe pytanie osoby która ma pierwszy raz w życiu nawigacje.

1Jak wgrać mape samochodową POLSKI?
Jaką tą mape wgrać? Prosił bym o pomoc w wyborze czegoś dobrego i najlepiej darmowego. Czy będzie mozliwosc np by nawigacja wydawała polskie komendy głosowe?
2 Potrzebuje także mape turystyczną do wycieczek pieszych. Prosze pomóżcie bo nie mam zielonego pojecia OD CZEGO ZACZĄĆ.



Z góry dziekuje i pozdrawiam

Michał Kępa.

Edit: Używam opcji szukaj i powoli czytam wszystko ale jest tego tak wiele ze był bym bardzo wdzieczny za jakieś wytłumaczenie szybkiego sposobu na wgranie mapy i podania kontretnej mapy do mojej nawigacji.
Ostatnio edytowano Śr, 24 cze 2009 16:51 przez Spider, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Edycja tematu. Przeniesienie tematu do odpowiedniego działu
vitesse7
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 24 cze 2009 16:28

Re: IQUE 3600 - Pytania początkującego

Postprzez Spider » Śr, 24 cze 2009 16:49

Również witamy :)

Proponuję zacząć od zapoznania się z tematem: Wybrane zagadnienia czyli popularne tematy Garniaka
Garmin: GPSMap 66s
Android: Xiaomi Redmi 4X

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Spider
Radny
 
Posty: 1149
Dołączył(a): N, 02 gru 2007 20:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: IQUE 3600 - Pytania początkującego

Postprzez vitesse7 » Pn, 29 cze 2009 16:07

Po przeczytaniu teg i tak sie nie dowiedziałem jak wgrac mape do Garmin IQUE 3600. Poprzez jaki program to sie wgrywa? gdzie ten program znaleźć. Ludzie pomożcie bo szlag mnie trafia z tą nawigacją.

EDIT: dodam jeszcze ze próbuje na karte poprzez czytnik wrzucić mape i wogóle jej nie widzi w nawigacj. a jak wrzuce mp3 do folderu audio to jest luz. mapy img opwinno czytać wiec nie wiem. :(


dałem sobie rade. wszystko ok z mapami tylkoteraz czemu minie chce wykryć Garmina w komputerze w programie Palm Desktop? ustawiam Garmina na łącz sie z PC poprzez kabel i lypa bo go nie widzi;/

następne pytanie. czy jest mozliwość zmiany jednoski prędkości jak i długości w tym garminie? tak by pr była w km/h a nie milach/h
vitesse7
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 24 cze 2009 16:28


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości