auto instalacja - HTC Diamond

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

auto instalacja - HTC Diamond

Postprzez sznoorek » Śr, 16 wrz 2009 12:25

Witam!
Chciałem przetestować Garmina na moim phonie w celu użytkowym na rowerze (darmowe mapy wielkopolski + ścieżki).
Niestety nie udało mi się wczytać tras rowerowych i postanowiłem zrezygnować z oprogramowania.

W tej chwili borykam się z problem, bo po odłączeniu kabla USB od telefonu pokazuje mi się komunikat czy zainstalować Garmin...
Jak wiadomo HTC Diamond nie ma portu kart tylko w budowane 4gb, po odłączeniu kabelka pamięć jest wczytywana (tak samo jak po włożeniu karty) i Garmin się uaktywnia.

Pomoże ktoś, czy czeka mnie Hard Reset phona.
sznoorek
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 16 wrz 2009 12:19

Re: auto instalacja - HTC Diamond

Postprzez GPS Maniak » Śr, 16 wrz 2009 12:32

Nie wiem czy sprawa dotyczy Garmin QUE czy Garmin Mobile XT?

Jeżeli Garmin Mobile xT, to zobacz czy masz w pamięci telefonu katalog 2577.
W tym katalogu powinien być plik AUTORUN, który być może jest odpowiedzialny za instalację Garmin Mobile XT.
Zmień jego nazwę na inną - problem powinien ustąpić.
Nie kasuj pliku, bo jest możliwe że jest związany z inną aplikacją. Zmień jego nazwę.
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Re: auto instalacja - HTC Diamond

Postprzez sznoorek » Śr, 16 wrz 2009 12:50

Wersja XT.
Super był pliczek z ikonką garmina.
sznoorek
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 16 wrz 2009 12:19


Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość