Witajcie,
Poradzilem sobei z wgraniem G XT na Nokie e71. Najpierw wersja 4.XXX pozniej 5.XXX.
Wgrane 2 mapy:
GPS Wielkopolska
GPMapa
Nawigacja chodzi na nich pieknie. Wszyskto bylo swietnie gdyby nie to,ze Garmina uzywam na kierownicy motocykla i urzadzam sobie lesne wycieczki. O ile (nie bez wiekszego wysilku - nowy jestem) udalo mi sie zmusic nagwiacje do nawigowania mnie po bezdrozach do wybranego z telefonu punktu to nie potrafie za nic zaprojektowac sobie tarsy w MapSpurce i wrzucic ja do XT. Jak to sie robi?
Ja robilem to w ten sposob:
Za nic nie potrafie jednak wgrac zaplanowanej wczesniej trasy.
1. Robie sobie jakas tam trase w MapSource
2. Chce ja zuploadowac do Garmina , wiec najpierw czerowne koleczko, pozniej zielone
3. Dostaje komunikat,ze wgrane poprawnie...
... ale. Uruchamiam XT na Nokii. Wchodze w "zarzadzanie moimi danymi" i import GPX>czekam chwile i po wejsciu w "Trasy" > Klikam "Zobacz tarsy" i widze ostatnio wgrana trase (Test) . Niby powinno byc ok, ale zadzialalo tylko za 1 razem. Tzn Wgralem sobie jakies 3 punkty i wrzucilem - dzialalo ok. Usunalem ta trase w Garminie i guzik "Zobacz Trasy" jest nieaktywny. No to sobie w MS robie inna trase (nazywa Test2), wysylam tak jak wyzej opisalem, Odpalam XT importuje, pojawia sie trasa nazwana Test2, ale w srodku sa waypointy z trasy nazywajacej sie Test. Czemu?!
Siedze juz nad tym, ktorys dzien i ciagle to samo. Zmienilem nawet wersje Garmina z 4.XX na 5.XX - bez zmian.
Cos zle robie? Czy moze trzeba jakos trase w MS wyexportowac do osobnego pliku i wrzucic na karte pamieci z Garminem?
Moze ktos polecic jakas alternatywe lepsza dla Symbianowcow?