Pytanie nowego - o wytyczanie sladow...

O nüvifone, seriach 10 i 20, iQue oraz aplikacjach nawigacyjnych Garmin StreetPilot, Mobile XT, Que i Mobile PC. Czyli o nawigacji Garmina w PDA i telefonach (w tym Andriod, iOS, Windows Mobile i Symbian) lub na przenośnych PC. Także o mapach cityXplorer i użytkowaniu GPSów w miejskim buszu.

Moderatorzy: wojtek, sdsyc, Spider

Pytanie nowego - o wytyczanie sladow...

Postprzez newbie007 » So, 26 mar 2011 20:41

Witajcie,

Od kilku dni mecze moje odbiorniki. Moj garminek xt na Nokii niestety nie da rady z uwagi na maly ekran. Myslalem,ze sprawe zalatwie PDA z WM, ale pierwszy wyjazd zweryfikowal plany i ekran jest maly, w sloncu slaboczytelny i ogolnie ble.
Jeszcze bym sprawe przezyl, ale dodatkow nie dziala mi upload tras z MapSource'a. W sensie MS pokazuje,ze wrzucone prawidlowo, ale za nic nie dziala. Na nokii byl fajy przycisk "Importuj GPX" i chodzio bez problemow, a tu nie chodzi. Jak sobie w MapSource wyznacze trase to moge jak recznie wrzucic w jakis katalog na karcie,zeby dzialalo? W jaki? Jaki format pliku?


Jesli sie jednak nie da to prosze o pomoc.

Zostal mi jescze windows ce na jakies tam chinskiej nawigacji i mysle,ze bedzie ok, bo rozdzialka wysoka, 5 cali , wiec powinno sie nadac.

Czego bym chcial?

Moim marzeniem jest wytyczyc sobie trase na mapie GPSWielkopolska, zapisac i wrzucic na urzadzenie,zeby pozniej prowadzilo mnie po tej trasie. Nawet nie musi mnie prowadzic "po mapie" wystarczy,ze bedzie nawigowalo od punktu do punktu pokazujac tylko kierunek i odleglosc do najblizszego punktu.

Jest moje marzenie do zrobienia? Czy takie rzeczy to tylko w Erze ? :mrgreen:
Chyba OZI by rozwiazal sprawe, ale na niego nie wrzuce GPSWielkopolska, prawda?
newbie007
Początkujący
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz, 19 lis 2009 19:44

Powrót do Na urządzenia mobilne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość