TMC Becker

Przeznaczeniem działu są porównania odbiorników Garmina z systemami innych producentów, dyskusje o tym jaką nawigację kupić (Garmin czy co innego) oraz ogólne rozważania o zaletach i brakach w ofercie Garmina.

Moderatorzy: Zachu, GPS Maniak, Azzie

TMC Becker

Postprzez Zachu » Pt, 17 cze 2011 14:03

Nuvi & DriveAssist & Zumo & fenix
Obrazek
Zachu
Radny
 
Posty: 8717
Dołączył(a): N, 01 lip 2007 7:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TMC Becker

Postprzez frasun » Pt, 17 cze 2011 16:20

Ten opis podtrzymał moje postanowienie. Obejrzę Beckersa i może kupię jedno z tych urządzeń.
Nie tylko potrafią sensowniej (moim zdaniem zaimplementować TMC), ale ktoś w tej firmie potrafi ze zrozumieniem opisać działanie tej usługi.
Pozdrawiam,
Piotrek
Obecnie Nuvi 3790T/
3490 (UMP, CNE 2013.30, GPMapa 2010.3) + Smartphone Link - Live Traffic & Safety Cameras
Obrazek
frasun
Radny
 
Posty: 3775
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 8:34

Re: TMC Becker

Postprzez clark » Cz, 21 lip 2011 21:15

W Polsce najlepsze TMC to radyjko.
clark
Początkujący
 
Posty: 33
Dołączył(a): N, 10 lip 2011 18:17

Re: TMC Becker

Postprzez Merwersztojer » N, 07 sie 2011 22:47

Po pierwsze, jako nowy na Tym Forum witam wszystkich szanownych kolegów,

frasun napisał(a):Ten opis podtrzymał moje postanowienie. Obejrzę Beckersa i może kupię jedno z tych urządzeń.
Nie tylko potrafią sensowniej (moim zdaniem zaimplementować TMC), ale ktoś w tej firmie potrafi ze zrozumieniem opisać działanie tej usługi.

mam nadzieję, że Kolega jeszcze nie dokonał zakupu, polecam
http://pdaclub.pl/forum/nawigacje-pna-p ... dzic-kase/.
Niestety, na tę "chorobę" cierpią bez wyjątku wszystkie modele Beckera, do których można aktualnie dokupić "TMC-Premium PL"
Wsparcie techniczne ze strony serwisu Beckera, firmy DMS-w tym temacie jest zerowe-nie mają ani doświadczenia ani wiedzy na ten temat.
Oficjalne handlowe przedstawicielstwo Beckera prowadzi w tej sprawie ze mną bardzo bogatą korespondencję, robię za królika doświadczalnego.
Zrobiłem im długi test porównawczy na trasie ponad 800 km, gdzie równocześnie miałem podpiętego 2360LT i Beckera. Oba wyposażone w standardowe anteny TMC. Garmin, który moim skromnym zdaniem nie jest żadnym szatanem czułości w sciąganiu i utrzymywaniu sygnału TMC radził sobie o klasę lepiej, niż Becker, który tylko przeszukiwał. W Warszawie nie jest wcale lepiej.
Jeśli, tylko TMC-PL ma być głównym motywem zakupu tej nawigacji, to najserdeczniej odradzam!!
pozdrawiam
Merwersztojer
Nüvi 3490 LMT, Becker 50 Prof, Navroad Duxo+AM PL, Goclever 505 TMC PL
Merwersztojer
Nowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): N, 07 sie 2011 22:17

Re: TMC Becker

Postprzez frasun » Pn, 08 sie 2011 12:03

Ja przetestowałem ich przed zakupem i po obejrzeniu urządzenia stwierdziłem, że pozostaję przy garminie (na razie ;) ).
Pozdrawiam,
Piotrek
Obecnie Nuvi 3790T/
3490 (UMP, CNE 2013.30, GPMapa 2010.3) + Smartphone Link - Live Traffic & Safety Cameras
Obrazek
frasun
Radny
 
Posty: 3775
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 8:34


Powrót do Garmin a konkurencja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości