Nowe outdoorowce na Androidzie ;-)

Przeznaczeniem działu są porównania odbiorników Garmina z systemami innych producentów, dyskusje o tym jaką nawigację kupić (Garmin czy co innego) oraz ogólne rozważania o zaletach i brakach w ofercie Garmina.

Moderatorzy: Zachu, GPS Maniak, Azzie

Re: Nowe outdoorowce na Androidzie ;-)

Postprzez gavia » Śr, 16 sty 2013 17:29

Ranger napisał(a):Miało nie być o egzotycznych, ale niech tam :-)


Właściwie czemu nie o egzotycznych , jedynie tam chyba coś sensownego można znaleźć (tylko, że wymagany chiński albo japoński. Taki jak ten środkowy tylko wysokość do 9 cm i bez śmiesznej antenki nie byłby zły jak dla mnie.
rower:Locus Android, Sigma Rox 10.0 Gps
samochód :C5 Wbudowana Nawigacja Europa ,Android
gavia
Bywalec
 
Posty: 652
Dołączył(a): Wt, 30 lis 2010 11:17

Re: Nowe outdoorowce na Androidzie ;-)

Postprzez Ranger » Cz, 17 sty 2013 12:10

@gavia
Może po prostu załóż sobie temat: "Szukam outdoorowca na Androidzie" o takich a takich wymaganiach ?
Tego rodzaju urządzenia stanowią niewielki wycinek tego co jest dostępne na rynku ogółem, stąd i wybór jest zdecydowanie mniejszy. A kierunek dyskusji zaczyna przypominać coś w stylu - szukam Etrexa, byle by miał nie więcej niż 9 centymetrów. Nic na to nie poradzimy, że trendy czy tego typu urządzenia są jakie są :-)
Na Twoim miejscu, zamiast się zastanawiać ile wytrzyma na rowerze taki czy inny model, raczej bym się zastanowił np. nad prądnicą w piaście, co może rozwiązać problemy z zasilaniem na rowerze dla dowolnych urządzeń.
Albo sprawdził, dla których z dostępnych u nas urządzeń są oferowane gotowe uchwyty rowerowe, jak np. dla Xperii Go, itp, itd. Tylko że to zupełnie inne tematy :-)
Pozdrawiam
Ranger
Ranger
Garniak
 
Posty: 2388
Dołączył(a): Pn, 14 sty 2008 16:22

Re: Nowe outdoorowce na Androidzie ;-)

Postprzez gavia » Cz, 17 sty 2013 12:21

Nie ma sensu zakładać nowych tematów bo zaraz są kasowane zresztą ten co założyłeś przecież jest idealny. (Ewentualnie można by założyć ,, Aparaty z GPS na Adroidzie'').
Co do uchwytów to kompletnie żaden problem .Wystarczy stary licznik rowerowy i dobra taśma samoprzylepna i trzyma jak skała .Jedyny problem to tylko wymiary i bateria.(Dynamo i inne tego typu wynalazki nie wchodzi w grę)
rower:Locus Android, Sigma Rox 10.0 Gps
samochód :C5 Wbudowana Nawigacja Europa ,Android
gavia
Bywalec
 
Posty: 652
Dołączył(a): Wt, 30 lis 2010 11:17

Re: Nowe outdoorowce na Androidzie ;-)

Postprzez Ranger » Cz, 17 sty 2013 12:47

@gavia
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem w nazwie tematu. Napisałem "Nowe".
A w istocie dyskutujesz o istniejących od dłuższego czasu modelach, gdybając jakie by fajne mogły być gdyby były.
Są jakie są.
OT.
Chyba nadal po prostu nie zrozumiałeś, że nie każdy temat musi być o tym, co Cię nurtuje, podobnie jak to było w przypadku MotoACTV. A to zabawne już nie jest.
Pozdrawiam
Ranger
Ranger
Garniak
 
Posty: 2388
Dołączył(a): Pn, 14 sty 2008 16:22

Poprzednia strona

Powrót do Garmin a konkurencja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości