Re: Locus
Napisane: Cz, 21 maja 2015 21:29
Próbowałem znowu z Hopperem , jakoś nie widzę różnicy na plus ( może taka, że nie trzeba myśleć przy pobieraniu danych routingowych tylko wybieramy kraj).Nie wiem czy ,, lepsze '' drogi wybiera , ciężko wyczuć.
Na minus to że
- chyba za każdym razem musimy odpalać HrapHoppera i zmieniać ,,dane routingoe''.
Np. mam ustawione Polska OSM i chcę wykreśłić trasę w Austrii albo w Czechach to wywala błąd. Ale trasę przez 2 kraje( np. Polska Czechy) spokojnie kreśli. Tak mi sie zdaje, że jak mamy zaznaczone Polska to początek naszej trasy musi być w Polsce , dalszy przebieg nie ma znaczenia o ile mamy ściągnięte dane innych krajów ( np .Czech).
Jak zmieniłem w Hopperze na Austria OSM to juz kreśli trasę rozpoczynającą się w Austrii ale rozpoczynającej się w Polsce już nie .Jakaś wielka trudność to nie jest ale zawsze. Może tylko u mnie taka przypadłość?!
- nie widzę opcji żeby dane routingowe z Graphoppera umieścić na karcie MicroSD ( przy Kit Kat) Locus/Ustawienia/Różne ... nie widać opcji z Graphopperem
Na minus to że
- chyba za każdym razem musimy odpalać HrapHoppera i zmieniać ,,dane routingoe''.
Np. mam ustawione Polska OSM i chcę wykreśłić trasę w Austrii albo w Czechach to wywala błąd. Ale trasę przez 2 kraje( np. Polska Czechy) spokojnie kreśli. Tak mi sie zdaje, że jak mamy zaznaczone Polska to początek naszej trasy musi być w Polsce , dalszy przebieg nie ma znaczenia o ile mamy ściągnięte dane innych krajów ( np .Czech).
Jak zmieniłem w Hopperze na Austria OSM to juz kreśli trasę rozpoczynającą się w Austrii ale rozpoczynającej się w Polsce już nie .Jakaś wielka trudność to nie jest ale zawsze. Może tylko u mnie taka przypadłość?!
- nie widzę opcji żeby dane routingowe z Graphoppera umieścić na karcie MicroSD ( przy Kit Kat) Locus/Ustawienia/Różne ... nie widać opcji z Graphopperem