"Pancerne", outdoorowe smartphony

Przeznaczeniem działu są porównania odbiorników Garmina z systemami innych producentów, dyskusje o tym jaką nawigację kupić (Garmin czy co innego) oraz ogólne rozważania o zaletach i brakach w ofercie Garmina.

Moderatorzy: Zachu, GPS Maniak, Azzie

Re: "Pancerne", outdoorowe smartphony

Postprzez outlaw1974 » Cz, 19 lis 2015 22:37

Akurat takiego nie mam ... Ale od dwoch lat uzywam StrongPhone WIFI i na poczatku plastyki mnie nie przekonuwaly jakies takie twarde i myslalem ze w pierwszym kontakcie z gleba sie ukruszy - wczesniej mialem solida 2710 - ale teram moge powiedziec iz sa ok. Bateria u mnie trzyma dlugo 12 dni - w androidzie tego sie nie spodziewam mimo iz jest 2x wieksza. Jeden maly minus to mikrofon bo czesc ludzi mowi ze slabo mnie slyszy. Glosnik za to przy maksymalnej glosnosci urywa ucho. Zasieg trzyma lepiwj niz sluzbowa xperia wiec tez na plus. A i w porownaniu z solidem w moim latarka jest slabsza. Dzwonilem kiedys z jakims pytaniem do serwisu to poza faktem iz sa mili to serwis wyglada na wymiane telefonu i tyle zadnego merytorycznego wsparcia technicznego. Instrukcji obslugi o ile dobrze kojarze brak wiec nauka przez doswiadczenie. Generalnie producenta w skali od 1 do 10 oceniam na 7-8
Auto : Nuvi
Na szlaku : Colorado, Fenix2, FR 735 XT
outlaw1974
Początkujący
 
Posty: 25
Dołączył(a): Wt, 28 maja 2013 8:10
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Garmin a konkurencja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości