PANCERNE obudowy do PDA ...

Przeznaczeniem działu są porównania odbiorników Garmina z systemami innych producentów, dyskusje o tym jaką nawigację kupić (Garmin czy co innego) oraz ogólne rozważania o zaletach i brakach w ofercie Garmina.

Moderatorzy: Zachu, GPS Maniak, Azzie

Postprzez Marian » Cz, 24 maja 2007 16:06

Witam, posiadam pudełko z allegro które jest tak negowane na allegro. Dostałem o dziwo egzemplarz lepiej wyglądający niż na zdjęciach, otówr na 100% nie był wycinany ręcznie, a napewno nie tak jak na zdjęciach ( nie iwem czemu sprzedawca nie zmieni zdjęć ) wygląda dużo lepiej niż na allegro. Uchyt jest bardzo stabilny i dobrze zabazpiecza urządzenie, nie jest może super atrakcyjnie wyglądające ale palmtop jest bezpieczny. Jeździłem nawet w deszczu i spisywał się prawidłowo. Nie jest to otterbox ale cena też nie ta sama. Mam go już 2 miesiące i mnie nie zawiódł.

Swoją droga to piszę z zapytaniem czy znacie jakiś lepszy program do jazdy rowerowej niż OziExplorer ???? Funkcje licznika, analizy tras , prędkości ?????
ASUS 696 + oziExplorer
Marian
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 24 maja 2007 15:52

Re: PANCERNE obudowy do PDA ...

Postprzez jasiekpol » Wt, 13 kwi 2010 16:24

Witam, jako że sezon rowerowy w pełni startuję z produkcją, zapraszam do zadawania pytań. Wykonałem od 2006 roku około 400 sztuk.
http://www.allegro.pl/item991552222_mot ... oszcz.html
60 Cx
jasiekpol
Początkujący
 
Posty: 34
Dołączył(a): N, 18 maja 2008 16:19

Poprzednia strona

Powrót do Garmin a konkurencja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości