Automapa i ukryta rejestracja śladu

Przeznaczeniem działu są porównania odbiorników Garmina z systemami innych producentów, dyskusje o tym jaką nawigację kupić (Garmin czy co innego) oraz ogólne rozważania o zaletach i brakach w ofercie Garmina.

Moderatorzy: Zachu, GPS Maniak, Azzie

Automapa i ukryta rejestracja śladu

Postprzez loozak » Śr, 13 sty 2010 9:35

Witam
Jest możliwość włączenia w AutoMapie ukrytej rejestracji śladu? Wiem że jest opcja rejestracji śladu ale za każdym razem trzeba ją włączyć, tymczasem ja potrzebuję mieć to zawsze włączone i najlepiej niewidoczne
Potrzebuję z mojego Larka zrobić coś a'la szpiega. Ewentualnie jakieś inne oprogramowanie może istnieje?
Ostatnio edytowano Śr, 13 sty 2010 9:53 przez wojtek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesione do nieco bardziej właściwego działu
loozak
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 12 sty 2010 19:42

Re: Automapa i ukryta rejestracja śladu

Postprzez chopin67 » Śr, 13 sty 2010 9:54

wydaje mnie się, że kolega pomylił fora
pozdrawiam chopin67
Nuvi 765T v.Taivan GPMapa 2009.3 + CNE NT 2010.3 + UMP pcPL; TomTom GO750; AsusA 636N + Automapa
Avatar użytkownika
chopin67
Bywalec
 
Posty: 322
Dołączył(a): So, 18 paź 2008 11:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Automapa i ukryta rejestracja śladu

Postprzez wojtek » Śr, 13 sty 2010 9:57

1. Zrobić można ....
2. Etycznie nie bardzo, jak dla mnie nawet bardzo nie bardzo :evil:
W sumie chciałem zablokować :mrgreen: ale mam nadzieję, że odpowiedzi nie nadejdą 8)

Wojtek
nuvi 215W, SP 2720
wojtek
Moderator
 
Posty: 1351
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 23:13
Lokalizacja: Poznań

Re: Automapa i ukryta rejestracja śladu

Postprzez loozak » Pt, 15 sty 2010 8:43

Poruszając sprawę etyki to czy kontrola pracowników i stopień wywiązywania się z ich obowiązków jest nieetyczne?
loozak
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 12 sty 2010 19:42

Re: Automapa i ukryta rejestracja śladu

Postprzez wojtek » Pt, 15 sty 2010 9:23

To oczywiście sprawa dyskusyjna co wolno komu (i raczej do HydeParku niż tu)
Moje zdanie jest takie:
- można monitorować trasy jakie pokonują pracownicy, rejestrować ich aktualne położenie, czytać korespondencję mailową wpadającą i wypadającą ze skrzynki firmowej
- należy ich jednak o tym fakcie uprzedzić :!:
Jeśli wiedzą i są tak głupi, że się na czymś wpakują to ich sprawa/problem, byli poinformowani, że pracodawca weryfikuje to czy tamto.
I to jest OK, w końcu w czasie pracy powinni pracować a mienie pracodawcy używać do pracy (chyba, że wolno również poza pracą). Jednak szpiegowskie metody typu ukryte pluskwy, ukryte monitorowanie na jakie www kto w pracy zagląda, co pisze to jest żenada. Poinformować co wolno a czego nie, poinformować że jest to monitorowane/weryfikowane i tyle.
Natomiast większość takich pytań na forach czy newsach to pytania jak to zrobić po cichu i za plecami, bez wiedzy śledzonego. Żałosne.

Wojtek
nuvi 215W, SP 2720
wojtek
Moderator
 
Posty: 1351
Dołączył(a): So, 17 mar 2007 23:13
Lokalizacja: Poznań


Powrót do Garmin a konkurencja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości