Mapy Garmina v/s reszta świata

Przeznaczeniem działu są porównania odbiorników Garmina z systemami innych producentów, dyskusje o tym jaką nawigację kupić (Garmin czy co innego) oraz ogólne rozważania o zaletach i brakach w ofercie Garmina.

Moderatorzy: Zachu, GPS Maniak, Azzie

Mapy Garmina v/s reszta świata

Postprzez stalan » Pn, 07 cze 2010 10:04

Jestem użytkownikiwm 255W od ponad roku.Początkowo gdy nawigowałem głównie z granicą,byłem Garminem zafascynowany,dokładośc map ,jakośc prowadzenia...super.Niestety ostatnimi czasy ,używam nawigacji coraz częściej w kraju, i tu zonk.Aktualnie mam zainstalowane starą CNE 2010.10 (i tu aktualności nie wymagam),GPMapę 2009.4(czyli najnowszą) oraz UMP-pcPL z 13 maja 2010 i ...ostatnio wszystkie mapy chciały mnie prowadzic mnie pod prąd ,ulicami jednokierunkowymi,mimo iż taki sposób organizacji ruchu w tej miejscowości (Jastarnia) obowiązuje już od baaardzo dawna.Inna sprawa,istniejące od dawna nowe, dobre jakościowo drogi,mogące stanowic wygodne skróty(w różnych rejonach Polski),wystepują od dawna w UMP-pcPL a w najnowszej GPMapie nie ma po nich ani śladu,o nagminnym "skęrc w lewo" gdy ewidentnie trzeba jechac prawo nawet nie wspomnę( wizualne odwzorowanie kierunku na mapie jest zazwyczaj prawidłowe).Miałem ostanio zamiar kupic nową 1390T(w 255W brakuje mi asystenta pasa ruchu) ,zaczałem się jednak mocno zastanawiac nad produktami innych producentów,no bo nie wiem,Tom Tom,Becker czy inni też tak mają?
Nuvi 255W - CNE NT 2010.10, GP Mapa 2010.30,UMP-pcPL, Nuvi 1490 LMT- CNE 2013.20
stalan
Początkujący
 
Posty: 65
Dołączył(a): Pn, 29 cze 2009 14:40
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mapy Garmina v/s reszta świata

Postprzez madman » Pn, 07 cze 2010 15:11

A nie włączyłeś sobie trybu pieszego?
eTrex 30
Avatar użytkownika
madman
Bywalec
 
Posty: 153
Dołączył(a): Wt, 22 wrz 2009 10:19
Lokalizacja: Rybnik


Powrót do Garmin a konkurencja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości