Nuvi 3700 a TomTom

Przeznaczeniem działu są porównania odbiorników Garmina z systemami innych producentów, dyskusje o tym jaką nawigację kupić (Garmin czy co innego) oraz ogólne rozważania o zaletach i brakach w ofercie Garmina.

Moderatorzy: Zachu, GPS Maniak, Azzie

Re: Nuvi 3700 a TomTom

Postprzez Lucky_luc » N, 01 sie 2010 12:41

Witaj , limes_inferior - a jak jakość map w prównaniu do TT ?
Czy znane Ci fragmanty Europy wygladają analogicznie.
Sprawdzałem na TT 950 i mapy części Francji , które dobrze znam w przypadku Garmina nie mają bocznych odnóg , mniejszych miejscowościach, itp.
W miastach Włoskich np. sprawdzałem Livorno jest dużo mniej dróg z oznaczeniem ,że są to drogi jednokierunkowe.
Trochę mnie to martwi gdyż jestem na 80% zdecydowany na zakup Garmina, a nie TT Go 950.


Słyszałem , żę Garmin ma mniej dróg bocznych w terenie. Navteq słabiej wypada w stosunku do TeleAtlas, a w perspektywie podpisanej umowy na 5 lat z Google Teleatlas będzie liderem ze względu na ilośc użytkowników "aktywnych".

Pozdrawiam, Ł.S.
Ostatnio edytowano Śr, 04 sie 2010 11:05 przez Lucky_luc, łącznie edytowano 1 raz
Lucky_luc
Nowy
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt, 27 lip 2010 23:39

Re: Nuvi 3700 a TomTom

Postprzez Azymut » Pn, 02 sie 2010 23:56

popej napisał(a):
Zachu napisał(a):Takie info otrzymałem w Azymucie /mają dostępne z T ;)/

W ich ofercie internetowej widzę tylko wersję bez T.

Mamy w sprzedaży 3760 bez T, a dla "koneserów modelu" mamy od ręki także 3760T. ;-)
Azymut
Bywalec
 
Posty: 347
Dołączył(a): Pt, 09 lis 2007 1:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nuvi 3700 a TomTom

Postprzez Marex » Pt, 06 sie 2010 14:08

Witam!

Aktualnie jestem na etapie poszukiwania dobrej nawigacji . Nie wiem , jaką nawigację wybrać - garmina 3790T , tomtom-a 950 czy czy inną.
Jak użytkownicy nawigacji garmin 3790T ją oceniają - pozytywnie , czy z krótkiej pespektywy czasu jej użytkowania dokonali by innego wyboru.

Pozdrawiam serdecznie
Marex
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 06 sie 2010 13:04

Re: Nuvi 3700 a TomTom

Postprzez marcinl020 » Wt, 24 sie 2010 17:21

Podobnie i ja zamierzam sie na garmina nuvi 3760 t tylko chcialbym zapytac kogos znajacego sie na garminach czy te wiadomości "Unikaj utrudnień drogowych dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnym aktualizacjom bezterminowej¹ subskrypcji komunikatów drogowych" dostepne sa w ogole w polskim jezyku i na polskiej ziemi czy tylko w stanach?
I powiedzcie prosze czy rzeczywiscie tak trudno wgrywac mapy i np. info o radarach (bo nie jest orginalnie zaladowane,tak?) na garminy w ogóle?
Dzieki za ewentualne info i pzdro!!
marcinl020
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 24 sie 2010 17:08

Re: Nuvi 3700 a TomTom

Postprzez Azymut » Śr, 25 sie 2010 20:06

Posiadacze Nuvi 3790T mają dostęp do serwisu TMC także w Polsce - mimo że oficjalnie u nas TMC dopiero jest wdrażany to jednak komunikaty są już odbierane.
Azymut
Bywalec
 
Posty: 347
Dołączył(a): Pt, 09 lis 2007 1:49
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Garmin a konkurencja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości