AM - schyłek ?

Przeznaczeniem działu są porównania odbiorników Garmina z systemami innych producentów, dyskusje o tym jaką nawigację kupić (Garmin czy co innego) oraz ogólne rozważania o zaletach i brakach w ofercie Garmina.

Moderatorzy: Zachu, GPS Maniak, Azzie

Postprzez GPS Maniak » Pt, 04 kwi 2008 19:23

Tutejszyn napisał(a): Po prostu Cię nie lubię.

Twoje prawo, ale kiedy - nie czytając nawet moich postów - zaczynasz w swoich wypowiedziach kierować się wyłącznie antypatią, tracisz kontakt z rzeczywistością, żeby nie użyć dosadniejszych słów .....
I nie doszukuj się tu żadnych podobieństw, bo Twoje wypowiedzi są śmiertelnie poważnie, podczas gdy moje dworowanie (raz na pół roku, a może rzadziej?) na temat AM są wyraźnie podszyte żartem i przekorą.
Tutejszyn napisał(a):Ciągle czepiasz się "kłamliwej polityki marketingowej".

Co to znaczy ciągle? Nie czepiam się tak długo, póki jakiś nawiedzony użytkownik AM, który ma do mnie osobistą urazę mnie nie zaatakuje.
Tutejszyn napisał(a):Albo, że uzytkownicy AM klną na produkt na PDAClubie..

A kiedy taki coś ostatnio napisałem? I gdzie? To zwykłe urojenia .....
Tutejszyn napisał(a):Dziwne, że wszystkie inne mapy są wspaniałe,...

Byłoby dziwne gdyby były. Nie są. Każda mapa ma swoje plusy i minusy.
Inna rzecz, że gdybyś posiadał w sobie chociaż minimum przyzwoitości to musiałbyś przyznać, że od dobrych 3-ech lat nie napisałem złego słowa na temat mapy z AutoMapy. Owszem miewałem zastrzeżenia do interfejsu, ale to akurat zupełnie coś innego.
Tutejszyn napisał(a):jakoś nie AM, a jej nowi uzytkownicy to frajerzy.

Frajerzy, bo kupując AM są przekonani że to "najlepszy produkt" na Polskę. A takich "najlepszych" jest co najmniej kilka.
Tutejszyn napisał(a): AM jest Ci tylko obojetna, to muszę uwierzyć Ci na słowo.

AM jako produkt jest mi obojętna. Mało tego .... Być może, gdyby nie fakt że przez kilka lat używania w samochodzie pocketa jakoś wyrosłem z tego typu rozwiązań - sam używałbym dziś AM. Ale wcale to nie oznacza, że pisłabym pieśni pochwalne na jej cześć. Bo na pieśni pochwalne AM na pewno nie zasługuje.

=============

Z innego postu - adresowanego do Artura.

Tutejszyn napisał(a):Żródło sporu jest zupełnie w innym miejscu i nie tylko na tym forum.


Jasne. Dokładnie w innym miejscu. Jestem pierwszym człowiekiem, który odważył się w necie powiedzieć Tobie prawdę prosto w oczy. Prawdę na temat Twoich nieuczciwych zasad (nie czytanie postów) stosowanych w dyskusji. Wydawało się Tobie, że skoro kiedyś byłem wobec wszystkich miły i kulturalny w dyskusji i pozwałałem sobie skakać po głowie, to będzie tak zawsze. Sądziłeś, że wykorzystując moją słabość możesz ze mną prowadzić dyskusję w sposób niegrzeczny. A kiedy - niespodziewanie - zastosowałem taką samą taktykę i stałem niegrzeczny, nagle podniósł się lament i ..... okazało się że mnie nie lubisz :D

Tomek. Problemu by nie było gdybyś się chociaż trochę przełamał i po prostu czytał posty swoich adwersarzy i odnosił się do tego, co oni napisali, a nie do swoich własnych urojeń.

A propos urojeń. Odwołujesz się do innych grup i for. Wiem, że Twój sposób prowadzenia dyskusji nie pozwoli Tobie tego uczynić, ale gdybyś miał kiedyś - przez przypadek - przebłysk przyzwoitości, sprawdź może kiedy ostatnio na innych grupach czy forach w ogóle zabierałem głos w sprawie AM. Znajdź to, a potem, żeby nie walić głową w ścianę jaki z Ciebie głąb - i mówię to całkliem poważnie - idź do pschyoanalityka. Przyda się. Bo zachowujesz się jak typowy PiSior. Babrasz się w historii, podczas gdy obecna rzeczywistość jest zupełnie inna.

Please. Poszukaj moich postów na temat AM na innych forach. Zobacz, czy Twój osąd na temat "mojej krucjaty" ma jeszcze cokolwiek wspólnego z realiami, czy to co wypisujesz to tylko zwykłe, chorobliwe urojenia człowieka, któremu się wydaje że ktoś go kiedyś obraził ......
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Postprzez GPS Maniak » Pt, 04 kwi 2008 19:30

Artur napisał(a):Chciałem lać oliwę na wzburzone fale, ale widzę, że niepotrzebnie się wyrwałem bo nie czytasz co się do Ciebie pisze.

Ależ to jest norma :!:
To właśnie sposób dyskusji Tomka "Tutejszyna". Po co on ma czytać Twoje posty? On i tak wie lepiej, co chciałeś powiedzieć :D

PS. Nie traktuj wypowiedzi Tomka zbyt merytorycznie. Trudno, żeby były to rzetelne opinie, skoro on porównuje w nawigacji samochodowej 60CS z CNE do pocketa z AM. Wynik z góry jest ustalony :D
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Postprzez Tutejszyn » Pt, 04 kwi 2008 23:03

GPS Maniak napisał(a):I nie doszukuj się tu żadnych podobieństw, bo Twoje wypowiedzi są śmiertelnie poważnie, podczas gdy moje dworowanie......

Ha, więc moje wypowiedzi są śmiertelnie poważne, a Twoje to tylko dworowanie.. No w koncu się szczerze usmiałem :) Oj nie poznałem sie na Tobie zartownisiu..

A poważnie, to chyba cierpisz już na demencję starczą. Aż dziw, ze pamietasz jak mam na imię.

Dobranoc wodzu. Słodkich snów.

PS
To było na PDAClub w dziale dotyczącym AM oczywiście. Miałem wkleić link, ale sam sobie poszukaj i zrób spektakl, jak zwykle.

Bywaj..
Tutejszyn
Początkujący
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pn, 05 lis 2007 11:54

Postprzez nocnyMarek » So, 05 kwi 2008 0:22

O rany :shock: rozpętałem MCMXLL wojnę ...
a chciałem tylko z lekka 'uszczypnąć znajomego staruszka' :lol:
Palmax & AM3/4/5/6, NE, /Sygic, AP, N2/9, OM-free
Avatar użytkownika
nocnyMarek
Bywalec
 
Posty: 607
Dołączył(a): Śr, 21 mar 2007 21:17
Lokalizacja: Silesia

Postprzez AndJag » So, 05 kwi 2008 1:17

GPS Maniak napisał(a):
wynalazkach typu Smartphone. Gadżeciarze stawiają teraz na takie rozwiązania. Pocket jako nawigotor - wśród gadżeciarzy - odchodzi zdecydowanie do lamusa. Wraz z AM oczywiście :wink:

Jeżeli ukaże się jakaś wersja AM na komórkę, no to jeszcze paru nowych frajerów, ups .... "nowych klientów" uda się im pozyskać.


Wspomniałem żonce, że jest taki -maniak co 12 razy w roku na połoniny spoziera.Zaplusowałeś. :oops:
No i w maju/czerwcu zamiast w Tatry to w Bieszczady... :(

No to teraz nie omieszkam jak najszybciej zapodać, że frajerską gadżeciarą została bo ma AM i Garmina XT na TyTn.
:twisted:
Pozdrawiam Andrzej
Nuvi 660 i 3790
AndJag
Początkujący
 
Posty: 53
Dołączył(a): Śr, 26 wrz 2007 11:00
Lokalizacja: Dobra/Police

Postprzez GPS Maniak » So, 05 kwi 2008 12:08

nocnyMarek napisał(a):...a chciałem tylko z lekka 'uszczypnąć znajomego staruszka' :lol:

No i fajnie. Tak trzymać. Resztą się nie przejmuj. Zwłaszcza Tomkiem - ambitny obrażalski - na takich nie ma lekarstwa :wink:

AndJag napisał(a):Wspomniałem żonce, że jest taki -maniak co 12 razy w roku na połoniny spoziera.Zaplusowałeś. :oops:

Miło :P
AndJag napisał(a):No to teraz nie omieszkam jak najszybciej zapodać, że frajerską gadżeciarą została ....

Też dobrze. Jakaś równowaga musi być. Głupio by było, gdyby Twoja żona bardziej lubiła mnie niż Ciebie :wink:
Gorzej, jeżeli ona - podobnie jak ja - swój zestaw nawigacyjny też uznaje tylko za gadżet. Wówczas masz przechlapane do końca ...... :wink: :P :P
Pozdrawiam Lechu

Plecak: Garmin Fenix 5X + Xiaomi Mi Max 2 a czasami: Oregon 600T, Rino530HCX Był: Summit, Vista, 60CS, 60CSX, 62ST, eTrex30, eTrex10, Fenix3, Epix
Samochód: 3490T Był: 200, 205T, 1200T
Avatar użytkownika
GPS Maniak
Radny
 
Posty: 14830
Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007 2:55
Lokalizacja: Poznań / Lesko

Poprzednia strona

Powrót do Garmin a konkurencja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron