Moderator: frasun
polaris napisał(a):Dwie poprawki:
1. https://maps.here.com/?map=52.35027,16. ... iana%2013G
Ulica Bolesława Leśmiana od zaznaczonego punktu do końca jest gruntowa.
2. https://maps.here.com/?map=52.35201,16. ... kiego%2044
Droga skreślona nie istnieje. To jest teren hotelu.
Można dodać drogi wewnętrzne zgodnie z przebiegiem na zrzucie.
Zachu napisał(a):A kiedy numeracja dróg krajowych w Warszawie?
Chyba ostatnia mapa została ze starociem. Nawet TomTom ma już poprawione, chociaż DK61 mają źle
="Wolo"@ kp@- wszystkie zmiany zostały wprowadzone, dzięki kolego.
Pozdrawiam,
Daniel
No właśnie dziwne. Patrzyłem w bazowej i wszystko OK a w Garminie jest jakiś uskok prędkości ale to nie jeden przypadek. Pewnie coś z kompilacją się u nich posypało.Wolo napisał(a):@ Zachu- sprawdziłem A2 na podanych koordynatach oraz w promieniu 5 km i na całym odcinku jest stały limit prędkości 140 km/h.
"Wolo"Zmiany najlepiej sprawdzać w Map Creatorze, bo są widoczne praktycznie od razu, proces zaimplementowania do here.com zajmuje nieco czasu:
Pozdrawiam
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości