[sprzedam] Forerunner 645 (bez muzyki)

Tutaj dajemy ogłoszenia o chęci kupna, sprzedaży, oddania Garmina i/lub osprzętu.

[sprzedam] Forerunner 645 (bez muzyki)

Postprzez mikra_ » Pn, 30 lip 2018 9:25

Witam,

sprzedam używany (2,5 m-ca) zegarek forerunner 645 - wersja bez obsługi muzyki. Zegarek kupiony w PL w poznańskim salonie trigar, dysponuję kwitami.

Sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu tego, że zegarek nie wspiera w pełnym zakresie treningu kolarskiego (brak możliwości sparowania z rowerowym miernikiem mocy), w związku z czym będę zmuszony do przesiadki na fenixa 5 :( Chciałbym odzyskać część pieniędzy zainwestowanych w FR645 - cena oczekiwana to 1200 zł. Obecna cena nowego to 1699 zł (za ceneo), czyli róznica to 5 stówek. Po pierwsze dlatego, ze juz używany, po drugie, że ma też kilka sladów używania (patrz zdjęcia), czyli lekkie zadrapania na koronce i minimalne ryski na szybce. Nie ma to oczywiście żadnego wpływu na jakość działania.

Szczegółowy opis np. pod tym linkiem: https://www.trigar.pl/pl/p/Garmin-Forer ... 63-10/2304

Ponieważ na forum nie znalazłem zbyt wiele na temat tego modelu (wprowadzony do oferty w tym roku), to pozwolę go sobie zareklamować jako nieco juz doświadczony uzytkownik:
- dość mały rozmiar, który dobrze sie prezentuje na wysportowanej ręce ;)
- bateria trzyma tak długo jak deklaruje producent, czyli do 7 dni bez zapisu i kilkanascie godzin w trybie zapisu aktywności - sprawdzone w boju
- Garmin Pay - super sprawa, ale o ograniczonym zasięgu - na razie usługa wspierana tylko przez BZ WBK, w którym akurat, traf chciał, mam konto i kartę. Jesli również masz tam wyrobiona kartę Visa lub MC, to szczerze polecam bo jest to mega wygodne, zwłaszcza jak wychodzisz na dłuższy trening i zabraknie Ci po drodze paliwa. W codziennym uzytkowaniu tez bardzo pomocne - zapłacisz wszędzie tam, gdzie mozna płacić zblizeniowo. Gdzieś czytałem, ze niedługo ta usługa ma tez wejść w PKO BP, więc potencjalne grono uzytkowników będzie dużo większe.
- bogata biblioteka aplikacji i widżetów, które wspierają treningi. Oprócz tego konfigurowalne tarcze zegarka (taki bajer, który mnie akurat mniej obchodzi)
- moim zdaniem idealny sprzęt dla ambitnego biegacza, który chce świadomie kontrolować swój poziom wytrenowania oraz osiągany progress: zegarek wyznacza max próg tlenowy (VO2max), próg mleczanowy (LT), zlicza obciążenia treningowe, pokazuje efekt treningowy aktywności (aerobowy i anaerobowy) oraz obecny stan wytrenowania oraz wyznacza zalecany czas odpoczynku po zakończeniu aktywności. Uwaga: stan wytrenowania oraz VO2 max/LT tylko w wersji dla biegacza. Parametry te nie są niestety wyznaczane dla treningu kolarskiego ponieważ zegarek nie wspiera kolarskiego miernika mocy - i to jest główny powód sprzedaży. Niestety, przed kupnem nie rozpoznałem tematu zbyt wnikliwie i nabyłem ten model, zamiast dołozyć kilka stówek i wziąć fenixa 5.
- z innych fajnych funkcji - wspiera prowadzenie po wcześniej załadowanym kursie GPS (mozliwość ściągnięcia lub utworzenia własnego poprzez Garmin Connect) oraz obsluguje segmenty (mozliwość sprawdzenia się na tle innych)

Więcej info na priv lub tel (numer mogę podac na priv).

Pozdrawiam,
Michał
Załączniki
IMG_1285.JPG
IMG_1282.JPG
IMG_1279.JPG
mikra_
Newbie

Powrót do Targowisko