Kokpit gotowy

O serii 96 i całej ofercie lotniczej Garmina. O wszystkim co związane z użytkowaniem GPSów w samolocie (jako pilot lub pasażer), w szybowcu czy na paralotni.

Kokpit gotowy

Postprzez Fickus » N, 15 cze 2008 20:48

Dwa stare plecaki i trzy wieczoru przy maszynie :lol:
Obrazek
Obrazek
Garmin 76CSx :-)
Avatar użytkownika
Fickus
Bywalec
 
Posty: 120
Dołączył(a): Pt, 18 sty 2008 21:21

Postprzez beetle-m » N, 15 cze 2008 21:13

Opatentuj zanim ktoś rozpocznie produkcję :idea:

A w tym "pojemniku" zamykanym prawdopodobnie na zamek, poniżej kokpitu, na wysokości ... wiesz czego ... to można trzymać dodatkowe baterie ?
Pozdrawiam, mariuszD
Już bez Garmina na pokładzie. Kiedyś: nüvi 3490LMT // 3790T // 765T // 760 // 250W
Teraz: Xiaomi 12 (z Google Maps i Android Auto)
Avatar użytkownika
beetle-m
Garniak
 
Posty: 6723
Dołączył(a): Cz, 11 paź 2007 7:17
Lokalizacja: Goczałkowice-Zdrój

Postprzez Bolek1 » Pn, 16 cze 2008 8:35

beetle-m napisał(a):Opatentuj zanim ktoś rozpocznie produkcję :idea:

A w tym "pojemniku" zamykanym prawdopodobnie na zamek, poniżej kokpitu, na wysokości ... wiesz czego ... to można trzymać dodatkowe baterie ?

Ja twierdzę, że jest to opakowanie termiczne, więc zastosowanie jest bardziej praktyczne - można np. włożyć zimne... napoje :wink: :D
Pozdrawiam! Krzychu.
Vista HCx + Topo_PL_100 + UMP-pcPL-topo oraz parę innych map
Bolek1
Bywalec
 
Posty: 421
Dołączył(a): Pt, 29 lut 2008 12:52
Lokalizacja: Zawadzkie

Postprzez Fickus » Pn, 16 cze 2008 12:20

Baaa... kieszeń jest dostępna z boku pod prawą rękę.
Suwak który widać zamyka panel z przyrządami.
Wewnątrz napchałem gąbki, a pomimo to zmieści się tam np, trzy puszki, rękawiczki, aparat i kilka batonów. Problem w tym że wyjmując jedną ręką można wyciągnąć klilka rzeczy na raz, a pod tyłkiem dwa kilometry...
Co do patentowania, nie ma czego- temat już dawno opanowany, ale mocowanie sprzętu zwykle na rzepy.
U mnie instrumenta wkłada się w dziury w piankowym panelu, a potem razem w kieszeń kokpitu. Mnie osobiście wkurzają wszelkie folie.
Ciekaw jestem czy ktoś wymyślił jakiś inny ciekawy sposób mocowania GPSa na glajta.
Garmin 76CSx :-)
Avatar użytkownika
Fickus
Bywalec
 
Posty: 120
Dołączył(a): Pt, 18 sty 2008 21:21


Powrót do W powietrzu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości