GPSMapEdit eksportuje prawidłowo img, ale mapy nie widać
Napisane: Pt, 29 sty 2021 11:10
Cześć!
Zabawę z tworzeniem map dopiero zaczynam. Grafikę wektorową mam ogarniętą w Corel Draw i tam będę robił podkłady.
Problem. Stworzyłem kilka obiektów na zaciągniętym podkładzie w GPSMapEdit. Wersja próbna. Ustawiłem parametry na zoom 0 - jedna warstwa i jedna nieaktywna.
Eksportuję do img, kopiuję na Garmin 78S i plik widoczny w Garminie ma inną nazwę, niż nadawałem w programie GPSMapEdit, a samej mapki nie widać - tego, co stworzyłem.
Kompilator jest OK, bo ściągnąłem jakiegoś sampla z netu w formacie *.mp i zrobiłem z niego img. Mapa się wyświetla z właściwą nazwą pliku i wszystko jest OK.
Nie mam już pomysłu, co robię źle i bardzo proszę o pomoc.
Jak uporam się z problemem, to kupię pełną wersję GPSMapEdit.
Dziękuję
Zabawę z tworzeniem map dopiero zaczynam. Grafikę wektorową mam ogarniętą w Corel Draw i tam będę robił podkłady.
Problem. Stworzyłem kilka obiektów na zaciągniętym podkładzie w GPSMapEdit. Wersja próbna. Ustawiłem parametry na zoom 0 - jedna warstwa i jedna nieaktywna.
Eksportuję do img, kopiuję na Garmin 78S i plik widoczny w Garminie ma inną nazwę, niż nadawałem w programie GPSMapEdit, a samej mapki nie widać - tego, co stworzyłem.
Kompilator jest OK, bo ściągnąłem jakiegoś sampla z netu w formacie *.mp i zrobiłem z niego img. Mapa się wyświetla z właściwą nazwą pliku i wszystko jest OK.
Nie mam już pomysłu, co robię źle i bardzo proszę o pomoc.
Jak uporam się z problemem, to kupię pełną wersję GPSMapEdit.
Dziękuję